سوالات آزمون ept

آزاده میردار
توسط

سوالات آزمون ept

مجموعه سوالات آزمون ept

اگر به دنبال مجموعه نمونه سوالات آزمون ept سال 96 هستید؟ سوالات این مجموعه به همراه پاسخنامه آن و شرح کامل هر بخش از سئوالات بطور مجزا برای شما آماده می‌شود.


مجموعه سئوالات آزمون ept سال 96

مجموعه سئوالات آزمون ept  سال 96 شامل مجموعه‌ی کامل این آزمون است. آزمون EPT مخفف English Proficiency Test است. این آزمون میزان مهارت زبان انگلیسی در بخش زبان عمومی دانشجویان دوره‌ی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی را مورد سنجش قرار می‌دهد. و توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار می‌شود. در ادامه سئوالات آزمون ept مربوط به سال 1396 به شرح زیر است:

نمونه سئوالات vocabulary آزمون ept

در قسمت نمونه سئوالات vocabulary آزمون ept، واژگان به شکل چهار گزینه‌ای پرسش می‌شود. و شما باید یکی از گزینه‌های صحیح را انتخاب کنید. بخش vocabulary از سوال 1 تا 25 را در برمی‌گیرد.

نمونه سئوالات گرامر و structure آزمون ept

در سکشن دوم از نمونه سئوالات گرامر و structure آزمون ept بخش گرامر آزمون شروع می‌شود. در این قسمت میزان سطح گرامر داوطلب سنجش می‌شود. در هر سئوال 4 بخش از کلمات زیرشان خط کشیده شده است. شما باید عبارات یا phrase و مجموعه کلماتی که نادرست هستند را انتخاب کنید. یعنی از بین 4 گزینه، حتما یک گزینه غلط وجود دارد.

سکشن دوم بخش دوم گرامر structure part two

سکشن دوم بخش دوم گرامر structure part two واضح است که ادامه بخش اول گرامر است. سئوالات 56 تا 65 را شامل می‌شود. در این قسمت در هر سوال 4 گزینه که به شکل جمله کامل ارائه شده است، می‌بینید. در بین 4 گزینه، یک جمله از نظر ساختاری و گرامری نادرست است. شما باید گزینه نادرست را در بخش دوم گرامر structure part two پیدا کنید و در پاسخنامه علامت بزنید.

نمونه سئوالات Reading Comprehension در آزمون ept

در سکشن سوم از نمونه سئوالات Reading Comprehension در آزمون ept، چهار متن یا passage و موضوعات علمی و متفاوت مطرح می‌شود. بخش ردینگ در این آزمون سوالات 66 تا 85 را در برمی‌گیرد. هر passage شامل 5 سوال می‌شود و داوطلب با توجه به مفهوم متن و با کمک تکنیک‌ها و استراتژی‌های درک مطلب قادر به پاسخگویی خواهد بود.

نمونه سئوالات Cloze passage در آزمون ept

نمونه سئوالات Cloze passage در آزمون ept، همان طور که نامش پیداست، یک متن جای خالی داده می‌شود و باید مناسب‌ترین پاسخ را از بین 4 گزینه پیدا کرد. این بخش از شماره 86 تا 100 از سئوالات آزمون ept می‌باشد.


تدریس خصوصی آزمون EPT در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آزمون EPT در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (12 امتیاز دهی)
نمایش 12 دیدگاه
 • زبان آموز
  akram

  پس خود سوالات آزمون کوووو؟

 • زبان آموز
  mitra

  لطفا یه نمونه سوال هم جواب بدیت . بزارید

 • زبان آموز
  afsaneh

  هزینه تدریس آنلاین آزمونتون چقدر؟

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  چرا سئوالات آزمون ept رو برای دانلود نذاشتید؟

 • زبان آموز
  elham

  با هدف دانلود اومدم دیدم پوچه.
  مسئولان رسیدگی کنن

 • زبان آموز
  elham

  سوالاتو اختلاس کردن؟

 • زبان آموز
  parvin

  ممنونم

 • زبان آموز
  samira

  چشام ضعیف شدن یا نمونه سوال نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • زبان آموز
  sara

  میشه فقط قسمت گرامر رو اومد برای تدریس خصوصی؟

 • زبان آموز
  akram

  مدت زمان پاسخ گویی به هر بخش چقدره؟

 • زبان آموز
  mitra

  لطفا نمونه سوال حل شده بزارید

 • زبان آموز
  afsaneh

  نمونه سوال ده سال گذشته رو میشه بزارید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آزمون EPT چیستآزمون EPT چیستآزمون تخصصی eptاعلام زمان برگزاری آزمون EPTزمان برگزاری آزمون EPTآزمون تخصصی ept