ساختار آموزش آیلتس

آزاده میردار
توسط

ساختار آموزش آیلتس

ساختار آموزش آیلتس

به راستی سئوال مهمی که همه از ما می‌پرسند این است: ساختار آموزش آیلتس چگونه است؟ آیلتس یکی از آزمونهای تخصصی زبان است که کلاس‌های خصوصی مختلف در سطح کشور در حال اجراست. در جلسات گذشته از تدریس خصوصی آیلتس تضمینی حتی از آموزش آیلتس در شمال تهران صحبت کردیم. طلوع کمبریج در برپایی تدریس خصوصی آیلتس تمام تلاش خود را بکار می‌برد تا بتواند خدمات ارزنده‌ای در اختیار زبان اموزان قرار دهد.

ساختار آموزش آیلتس

ساختار آموزش آیلتس را جطور ترسیم کنیم؟ امروزه برای آمادگی آزمون آیلتس داوطلبان به دنبال پیدا کردن راه ساده و عملی برای مطالعه خود هستند. اولین مساله‌ای که پیگیرند، یافتن ساختارآموزش آیلتس است. استاد دامون نادری در مرکز خصوصی زبان طلوع ساختار آموزش آیلتس را چنین شرح می‌دهند.

گام اول: مصاحبه و تعیین سطح داوطلبین

گام دوم: ساختار سازی زبان، شامل مباحث گرامری و واژگان پایه.

گام سوم: تقویت مهارت شنیداری بر پایه 4 لهجه متداول آزمون آیلتس مانند آمریکایی، بریتیش، استرالیایی و نیوزیلندی.

گام چهارم: تاکید بر گرامرهای موثر آیلتس و همچنین واژگان کاربردی آیلتس متناسب با سطح داوطلب و نمره‌ی مورد نظر.

گام پنجم: ساختارهای نوشتاری از قبیل انواع ساختار جمله، ترکیبات.

گام ششم: آشنایی با انواع سوالات آزمون شنیداری و خوانداری و تکنیک‌های تست‌زنی در خصوص هر کدام از انواع تست‌ها بطور متمایز.

گام هفتم: آموزش نحوه پاراگراف نویسی و آموزش انواع سوالات رایتینگ و تدریس کالوکیشن‌ها و عبارات تاثیر گذار آیلتس.

گام هشتم: تکیه بر تقویت مکالمه از ایتدای دوره متناسب با سطح و نیاز داوطلب و نمره‌ی مورد نیاز. همچنین نحوه پاسخ‌دهی به سوالات مکالمه.

درباره ساختار آموزش آیلتس می‌توان اشاره کرد، داوطلبین با توجه به برنامه منحصر به فرد خود در بازه‌های زمانی مشخص و از پیش تعیین شده در آزمونهای ماک مراکز معتبر برگزار کننده آزمون‌های اصلی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. بدین دلیل که با فضای امتحان آشنایی بیشتری پیدا نمایند. همچنین نقاط ضعف و قوت جهت اقدام اصلاحی و آموزشی صورت پذیرد.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.5 (2 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تدریس چگونه نمره آیلتس بالا بگیریمچگونه نمره آیلتس بالا بگیریمآزمون تخصصی IELTSتدریس آموزش مهارت‌های آزمون آیلتسآموزش مهارت‌های آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS