زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافل

زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافل قدم سوم از استراتژی‌های موفقیت آمیز در آزمون تافل است. قبلا در مورد ساختار آزمون تافل و هدفگذاری نمره در تافل صحبت کردیم. اما امروز قصد داریم در مورد زمان کافی در آزمون تافل بطور خلاصه توضیحاتی ارایه نماییم.

زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافل

زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافل یکی از نکات مهم در موفقیت شما در آزمون است. Give Yourself Ample Time to Prepare قبل از ثبت نام برای تافل مطمئن شوید زمان کافی برای امتحان دارید. همچنین مهارتهای یادگیری زبان خود را باید افزایش دهید. معمولا سه تا شش ماه برای مطالعه آزمون تافل کافی می‌باشد. به هرحال، زمان دقیق میزان مطالعه شما بستگی به میزان زمان و توانایی شما برای شرکت در این آزمون دارد.

اگر فکر می‌کنید در زبان انگلیسی حرفه ای هستید. پس تنها بدنبال آمادگی برای آزمون تافل خواهید بود. در این زمینه نتیجه می‌گیریم زمان کمتری برای مطالعه نیاز دارید. پس بهترین کار اینست که بر فرمت یادگیری تافل تمرکز کنید. حتی می‌توانید با نمونه تست‌های تافل خود را امتحان کنید.

اگر از نظر سطح زبانی در سطح پایینی قرار دارید؟ بهتر است پیشنهاد کنم با نگاه کردن به اخبار انگلیسی مهارت زبان خود را افزایش دهید. ضمنا گفتگو با مردم بومی انگلیسی زبان را فراموش نکنید. اینها قدم‌های موثری است که در جهت پیشرفت زبان خود می‌توانید بردارید.

در آخر به این نکته مهم بهتر است توجه کنید.:هرگز به شکلی ساده‌انگارانه فکر نکنید که چون انگلیسی می‌دانید، نمره عالی خواهید گرفت. در نهایت، بدانید که برای نمره بالا گرفتن در امتحان تافل صرفا دانستن زبان انگلیسی کافی نیست. شما نیاز دارید از منابع آموزشی با کیفیت به طور بی‌وقفه استفاده کنید. البته خوب می‌دانید که برای رسیدن به هدف مورد نظرتان طرح مدونی پیاده کنید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش هدفگذاری نمره در آزمون تافلهدفگذاری نمره در آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLانتخاب نزدیکترین تاریخ امتحان تافلآزمون تخصصی TOEFL