زمان برگزاری آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

زمان برگزاری آزمون آیلتس

اعلام زمان برگزاری آزمون آیلتس

زمان برگزاری آزمون آیلتس در چه ماه‌هایی از سال جاری است؟ این روزها آموزشگاه‌های زیادی در زمینه آزمون‌های زبان انگلیسی بخصوص IELTS فعالیت دارند. در فضای مجازی و در سطح شهرهای بزرگ به خصوص تهران هر یک از این مراکز اهداف و برنامه‌های خودشان را دنبال می‌کنند. اما ممکن است برای شما این سئوال مطرح شود که کدام آموزشگاهها این آزمون را برگزار می‌کنند. زمان برگزاری آیلتس را چطور و از کجا باید پیگیر شویم.

مراکز تعیین‌کننده زمان برگزاری آزمون آیلتس

زمان برگزاری آزمون آیلتس را چه مراکزی تعیین می‌کنند؟ همانطور که در بخش‌های آیلتس توضیح دادیم؛ هسته مرکزی این آزمون در دنیا IDP Education استرالیا به عنوان یکی از برگزارکنندگان آزمون ielts در سراسر دنیا است. این مرکز در کشورهای مختلف تعدادی نماینده دارد. در ایران سازمان سنجش به عنوان سازمان ذیصلاح، مجوز برگزاری آزمونهای زبان را به مراکزی مثل دانشگاه آزاد اسلامی، موسسه آموزش عالی ایرسافام و پروشات نوین و تعداد محدود دیگری صادر کرده است.

سوالات آزمون IELTS از سوی هسته مرکزی استرالیا و مراکز اصلی این آزمون در خارج از کشور طراحی و توسط نمایندگان داخل ایران در زمان برگزاری آزمون آیلتس از داوطلبین امتحان گرفته می‌شود. همین عامل سبب شده است تا تاریخ برگزاری آزمون IELTS نیز به عنوان عاملی وابسته به دریافت سوالات توسط نمایندگان ایرانی از جانب همکاران استرالیایی-بریتانیایی آن‌ها تعیین گردد.  

مراکز و زمان برگزاری آزمون ielts امسال نیمه اول 1397 بطور خلاصه بدین شرح است: مراکز برگزاری آیلتس، مثل عصر دین و دانش و دانشگاه آزاد در ماههای مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر در دو بخش آکادمیک و جنرال این آزمون را برگزار می‌کنند. 

مراکز ایرسافام در مرداد ماه و شهریور، آیلتس تهران در مرداد، شهریور، مهر، و آبان در نهایت موسسه پروشات در مهر، آبان و آذر مسئولیت برگزاری آزمون آیلتس را در کشور برعهده دارند. 

تدریس خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آیلتس در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید با تجربه آیلتس با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش و برنامه‌ریزی آموزشی استاد آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های آماده‌سازی داوطلب به منظور سنجش مهارتهای زبان‌آموز در کلاس خصوصی آیلتس برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (4 امتیاز دهی)
نمایش 5 دیدگاه
 • زبان آموز
  akram

  مراکز ایرسافام در مرداد ماه و شهریور، آیلتس تهران در مرداد، شهریور، مهر، و آبان در نهایت موسسه پروشات در مهر، آبان و آذر مسئولیت برگزاری آزمون آیلتس را در کشور برعهده دارند.
  متوجه این بند از متننتون نشدم.چی شده؟

  • زبان آموز

   مراکز: ایرسافام، آیلتس تهران . پروشات، جز موسسات معتبری هستند که از سازمان سنجش مجوز برگزاری آزمون آیلتس داخل ایران را دارند. در ماههایی که جلوی اسم موسسات ذکر شده، در تاریخ مشخص آزمون آیلتس برگزار میکنند. موسسات دیگر هم هست مثل عصر دین و دانش و دانشگاه آزاد و … . شما با سرچ نام موسسات میتونید به تاریخ دقیق دسترسی پیدا کنید. و در ماه مورد نظر ثبت نام کنید و مابقی داستان … که در پستهای مختلف توضیح داده شده.

 • زبان آموز
  sara

  متن خیلی جالبی بود.ممنون از زحماتی که میکشید.خدا قوت خانوم دانا

 • زبان آموز
  mitra

  من فکر میکردم این آزمون داخل دانشگاه تهران یا دانشگاه آزاد برگزار میشه.ممنون از شفاف سازیتون

 • زبان آموز
  elham

  فکرشو کن سر جلسه آزمون نشستیم و برقا برن چه میشه این همه زحمتی که میکشی برای این آزمون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

درباره مدرک آیلتسمدرک آیلتسآزمون تخصصی IELTSبرگزاری کلاس خصوصی آیلتسکلاس خصوصی آیلتسآزمون تخصصی IELTS