زمان آینده ساده در فرانسه

آزاده میردار
توسط

زمان آینده ساده در فرانسه

آموزش زمان آینده ساده فرانسه

زمان آینده ساده در دستور زبان فرانسه عنوان مطلبی است که امروز قرار است برای شما مطرح شود: وجهی که گوینده برای بیان گفته خود به کار می‌برد را وجه فعل اطلاق می‌کنند. این وجه فعل بر اساس واقعیت، ذهنیت یا احتمال و … شاخه بندی می‌شود. وجه اخباری وجهی است که وقوع حتمی عملی را بیان می‌کند. وجه اخباری یکی از سه زمان زیر را شامل می‌شود: گذشته، حال و آینده. موضوع بحث ما در این بخش وجه آینده است که برای اکثر فعل‌ها، از مصدر برای ریشه فعل آینده استفاده می‌شود. زمان آینده‌ ساده در زبان فرانسه بدین قرار است: در ادامه در آموزش خصوصی زبان فرانسه طلوع کمبریج، به توضیح خانم جعفری درباره مثال‌‌ها و طریقه ساخت زمان آینده ساده می‌پردازیم.


Le futur proche et le futur simple

 آینده ساده Futur simple

آینده ساده در گرامر و دستور زبان فرانسه دلالت بر عملی یا کاری در آینده دارد. در آموزش خصوصی زبان فرانسه دو قسم از افعال آینده‌ی این زبان بدین قرار تعریف می‌شود:که طریقه ساخت آن برای اکثر افعال بدین شرح است: مصدر بعلاوه پسوندهای زیر:ai، as، a، ons، ez و ont.

  • کاربرد زمان آینده ساده برای عملی است که در آینده نزدیک یا دور اتفاق خواهد افتاد و گاهی اوقات نیز به جای وجه امری استفاده می‌شود.

finir = je finirai

sortir = tu sortiras

Choisir: tu choisiras

انتخاب کردن: تو انتخاب خواهی کرد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    نکات جالبی داشت این آموزش زمان آینده ساده زبان فرانسه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش زمان آینده نزدیک فرانسهزمان آینده نزدیک در زبان فرانسهگرامر فرانسه پیشرفتهآموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه french grammarآموزش خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسهگرامر فرانسه پیشرفته