روز کارگر به زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

روز کارگر به زبان فرانسه

معادل روز کارگر به زبان فرانسه

روز کارگر در کشور فرانسه جزء تعطیلات عمومی در این کشور است. برای اکثر کشورهای جهان، روز کارگر مرتبط با روز بین‌المللی کارگر است که در 1 مه اتفاق می‌افتد. برای دیگر کشورها، روز کارگر در تاریخ‌های مختلف جشن گرفته می‌شود، در این روز در بسیاری از کشورها تعطیل رسمی است.

معادل روز کارگر به زبان فرانسه

معادل روز کارگر به زبان فرانسه چیست؟ روز کار Labor Day در ایالات متحده جزء تعطیلات سالانه است. در این روز به منظور دستاوردهای کارگران جشن می‌گیرند. در کانادا و ایالات متحده، روز کار روز اول سپتامبر جشن گرفته می شود و به طور غیر رسمی برگزار می‌شود. در زبان فرانسه روز کارگر Féte du travail یا مراسم روز کارگر معنی می‌شود.

تدریس خصوصی مکالمه فرانسه در سفر کمک می‌کند تا کسانی که به قصد مسافرت به کشورهای فرانسوی زبان در رفت و آمد هستند، مکالمه روان و راحتی داشته باشند. یادگیری لغات و عباراتی مثل روز کارگر، عید ملی، روز سال نو، همچنین اطلاعات مختص این نوع مراسم ما را در سفر به فرانسه آگاه‌تر می‌کند و با دید بهتری به این کشور سفر می‌کنیم.


1 mai Féte du travail

اول می – روز کارگر


تدریس خصوصی زبان فرانسه در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی زبان فرانسه در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (7 امتیاز دهی)
نمایش 7 دیدگاه
 • زبان آموز
  afsaneh

  میشه انواع کارگر رو بگید مثلا کارگر شهرداری با کارگر رستوران با کارگر کارخانه و …. چی میشن

 • زبان آموز
  elham

  روز کار گر چه اتفاقی افتاده؟میشه متنش رو به فرانسه بزارید همراه با ترجمه

 • زبان آموز
  parvin

  روزکارگرا ممممممممممممممبببببببببببببببااااااااااااااااااارررررررررررررررککککککککککککککککککک

 • زبان آموز
  samira

  روزِ جهانیِ کارگر یا روزِ کارگر International Workers’ Day یک جشن و مراسمی کارگری و از سویِ طبقاتِ کارگر است که هر ساله در روزِ اولِ ماهِ مِه برگزار می‌شود. حزب‌های کمونیست، سوسیالیست و آنارشیست و اتحادیه‌های کارگری در بسیاری از کشورهای جهان این روز را با برگزاری تظاهرات و راهپیمائی‌های خیابانی برگزار می‌کنند. این روز، یادمانِ اعتراضات منسجم کارگران آمریکایی است که برای اولین‌بار در روز ۱ مه ۱۸۶۸ فراخوان اعتصاب سراسری دادند. خواست آن‌ها روزی ۸ ساعت کار به جای ۱۴ ساعت بود

 • زبان آموز
  sara

  ای کاش تصویر یه کارگر رو میاوردیت تا این کلمه و تصویر باهم در ذهن عجین بشن و بیاد ماندنی

 • زبان آموز
  akram

  متنش اصلا جالب نبود حداقل یه متن تقدیر نامه از کارگر رو میاوردیت که یه چند کلمه یاد بگیریم

 • زبان آموز
  mitra

  من بابام کارگره با این متن میتونم روز کارگر رو به زبان انگلیسی بهش تبریک بگم.چقدر عالی

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش تابلوها و اعلانات به زبان فرانسهتابلوها و اعلانات به زبان فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفرمعادل معراج مسیح به زبان فرانسهمعراج مسیح به زبان فرانسهمکالمه زبان فرانسه در سفر