دوره های آموزشی آزمون MSRT ام اس آر تی

آزاده میردار
توسط

دوره های آموزشی آزمون MSRT ام اس آر تی

آموزش آزمون MSRT

آزمون MSRT از جمله آزمون هایی است که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری در داخل کشور همه ساله برگزار می‌شود. آزمون ام اس ارتی دارای اعتبار ملی و بین‌المللی است. این آزمون میزان سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان مقاطع دکترا را می سنجد. همچنین دانشجویان دکتری که قصد خروج از کشور دارند تا برای دانشگاه‌های خارجی پذیرش بگیرند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. لازم به ذکر است، دانشگاههای وزارت علوم ، دانشگاه های غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد، این آزمون را در زمان مصاحبه دکتری تایید کرده و آزمون msrt را معتبر می‌دانند.

دوره های آموزشی  آزمون MSRT درمرکز زبان طلوع کمبریج

آزمون MSRT چیست؟

آزمون MSRT، آزمونی برای سنجش دانش زبان انگلیسی دانشجویان شرکت کننده درمقطع دکتری می باشد. نمره قبولی دراین آزمون برای سنجش زبان انگلیسی متقاضیان است که توسط دانشگاه های داخلی وخارجی پذیرش خواهد شد. افراد شرکت کننده در آزمون MSRT از همه‌ی‌ رشته ها هستند. اما به نظر می‌رسد در ایران رشته‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی و پزشکی جز اکثریت متقاضیان هستند. یکی از مزیت‌های این آزمون در ایران، عدم محدودیت شرکت در آزمون ام اس آرتی است. بدین معنا که شرکت‌ کنندگان می‌توانند به دفعات امتحان دهند تا اینکه بتوانند نمره ایده آل خود را کسب نمایند. لازم به ذکراست، نمره پذیرش درآزمونMSRT در رشته های دکتری داخل ایران از 50 به بالاست. برای پذیرش در دانشگاه های خارج ازکشور 40 به بالاست.

آزمون MSRT شامل چه بخش هایی می‌باشد؟

آزمون MSRT از سه بخش( Listening, Reading comprehension, Grammar ) شنیداری، درک مطلب، لغت و گرامر تشکیل شده است.

 • تعداد سئوالات آزمون ام اس آر تی ، 100  سئوال است.
 • شنیداری یا listening شامل: 30 سئوال، مدت زمان آزمون شنیداری: 30 دقیقه
 • گرامر Grammar —— شامل: 30 سئوال، مدت زمان آزمون گرامر: 20 دقیقه
 • درک مطلب ولغت—- شامل: 40 سئوال، مدت زمان آزمون درک مطلب: 50 دقیقه

نکات مهم در آزمون MSRT چیست؟

 • آزمون msrt در سال حدود 10 بار در داخل کشور در بیشترشهرهای ایران (تهران، تبریز، اهواز، اصفهان، ارومیه، اراک، اردبیل، بابلسر، بیرجند، خرم آباد، رشت، زاهدان، سنندج، شیراز، کرمانشاه، کرمان، قم، قزوین، مشهد، همدان، یزدو کیش ) برگزار می شود.
 • شرکت در ازمونMSRT محدودیت ندارد.
 • سئوالات آزمون MSRT نمره منفی ندارد.
 • منابع آزمون MSRT همان منابع آزمون تافل می باشد.
 • داوطلبانی که نمره آزمون آنها 75 به بالا باشد، تا یک سال حق شرکت در آزمون را ندارند. زیرا نمره حداکثر برای دانشگاه های داخلی 70 میباشد.
 • ثبت نام درآزمون اینترنتی بوده. ازطریق آدرس: http://msrt-exam.saorg.ir

تقویم آزمونMSRT  در دی ماه96:

آزمون: 1396/11/13 MRST
شروع ثبت نام: یکشنبه 1396/10/17 از ساعت 10 صبح
پایان ثبت نام: دو شنبه 1396/10/25 ساعت 18 ضمنا حوزه های برگزاری دارای ظرفیت بوده و بعد از تکمیل ظرفیت هر حوزه تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام حوزه فوق در لیست ثبت نام بسته و صفر خواهد شد
اعلام نتایج: پنجشنبه 1396/11/19 از ساعت 10 صبح
شهرهای برگزاری آزمون:
تهران-اهواز-اصفهان-اردبیل -ارومیه-اراک-ایلام-بابلسر-بیرجند-خرم آباد -رشت-زاهدان-شیراز-کرمانشاه-کرمان-قم-سنندج -قزوین-مشهد -همدان-یزد- گرگان(دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی)

 

دوره‌های آموزشی آزمون MSRT در مرکز زبان طلوع کمبریج چگونه است؟

یادگیری زبان انگلیسی یکی از برنامه های شخصی و آموزشی هر فرد است که از کودکی تا بزرگسالی فرد را درگیر خود می‌کند. با توجه به حجمه اطلاعات آموزشی زبان و نرم افزارها، اپلیکشن ها، باز هم می‌بینیم دغدغه یادگیری مکالمه و دوره های آموزشی خاص زبان موضوعی گریز ناپذیر است .

گروه آموزشی طلوع کمبریج تلاش میکند، با تکنیک ها و متدهای به روز یادگیری زبان به طور ساده و عملی و بدون اغراق و تبلیغات غیر واقعی، با اساتید برجسته و با تجربه به آموزش و راهنمایی زبان آموزان عزیز بپردازد .

دوره های آموزشی MSRT  در مرکز زبان طلوع کمبریج با برگزاری دوره های فشرده و دراز مدت بطور خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به نیاز متقاضی‌یان برگزار می‌شود. ضمنا در مرکز ما مشاورین با تجربه‌ای در زمینه مسائل مربوط به برگزاری کلاس های آموزشی MSRT فعالیت دارند که قادر به پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات متقاضیان خواهند بود .

در مرکز زبان طلوع کمبریج ما تلاش می‏‌کنیم با آموزش درست و حرفه‌ای خود به زبان آموزان عزیز، دریچه‌ای نو از یادگیری زبان را نشان دهیم.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
 • زبان آموز
  معصومه

  متن توضیحی و آموزشی عالی بود
  دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آزمون MSRTآزمون MSRTآزمون تخصصی MSRT