دوره های آموزشی آزمون آیلتس IELTS

آزاده میردار
توسط

دوره های آموزشی آزمون آیلتس IELTS

آزمون IELTS

آیلتس (IELTS)، یک آزمون مهارتی است، برای افرادی تعریف می شود که قصد تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان دارند. نمره این آزمون از 1 تا 9 تعریف شده است. به ترتیب از بالاترین تا پایین ترین امتیاز را به خود اختصاص می دهد.
آموزش آیلتس در مرکز زبان طلوع کمبریج با برگزاری دوره های فشرده و دراز مدت بطور خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به نیاز زبان آموز انجام می شود. ضمنا در مرکز ما مشاورین با تجربه ای در زمینه مسائل مربوط به برگزاری کلاس های آموزشی آیلتس فعالیت دارندکه قادر به پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات متقاضیان خواهند بود.


آزمون آیلتس چیست؟

سیستم آزمون بین االملی زبان انگلیسی The International English Language Testing System آیلتس (IELTS)، یک آزمون مهارتی است، برای افرادی تعریف می‌شود که قصد تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان دارند. نمره این آزمون از 1 تا 9 تعریف شده است. به ترتیب از بالاترین تا پایین ترین امتیاز را به خود اختصاص میدهد.


دوره های آموزشی آزمون آیلتس در مرکز زبان طلوع کمبریج چگونه است؟

یادگیری زبان انگلیسی یکی از برنامه های شخصی وآموزشی هر فرد است که از کودکی تا بزرگسالی فرد را درگیر خود می کند. با توجه به حجمه اطلاعات آموزشی زبان و نرم افزارها، اپلیکشن ها، باز هم می‌بینیم دغدغه یادگیری مکالمه ودوره های آموزشی خاص زبان موضوعی گریزناپذیر است .
گروه آموزشی طلوع کمبریج تلاش می کند، با تکنیک ها و متد های به روز یادگیری زبان به طور ساده و عملی و بدون اغراق و تبلیغات غیر واقعی، با اساتید برجسته و با تجربه به آموزش و راهنمایی زبان آموزان عزیز بپردازد .
آموزش آیلتس در مرکز زبان طلوع کمبریج با برگزاری دوره های فشرده و دراز مدت بطور خصوصی و نیمه خصوصی با توجه به نیاز زبان آموز انجام می شود. ضمنا در مرکز ما مشاورین با تجربه ای در زمینه مسائل مربوط به برگزاری کلاس های آموزشی آیلتس فعالیت دارندکه قادر به پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات متقاضیان خواهند بود .
ما تلاش می کنیم با آموزش درست و حرفه ای خود به زبان آموزان عزیز، دریچه ای نو از یادگیری زبان را نشان دهیم.


 

آموزش آیلتس آکادمیک یا آیلتس عمومی چیست؟

آیلتس با دو نوع آزمون در دسترس متقاضیان است: آیلتس آکادمی، مربوط به افرادی است که دارای تحصیلات عالی هستند یا درخواست ثبت نام حرفه ای می کنند. آیلتس عمومی نیزبرای افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای استرالیا، کانادا و انگلستان را دارند، شامل می شود. ضمنا کسانی که درخواست تحصیلات متوسطه، دوره های آموزشی و تجربه کاری درکشورهای انگلیسی زبان دارند نیز دوره آیلتس عمومی رامی گذرانند. هر دو نوع ازمون بااعتبارو روایی بالا چهار مهارت زبان را ارائه می دهند: گوش دادن (listening)، خواندن (reading)، نوشتن (writing) و صحبت کردن (speaking) را شامل می‌شود.


 آزمون آیلتس شامل چه مواردی می‌باشد ؟

آزمون آیلتس International English Language Testing System جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصی و یا کار و اقامت در کشورهای انگلیسی زبان طراحی شده است . اکثر دانشگاههای دنیا ارایه مدرک آیلتس را به عنوان یکی از مهمترین شرط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. این آزمون مشترکاً از سوی سه سازمان معتبر مرکز آیلتس استرالیا ، دانشگاه کمبریج ، بریتیش کنسول طراحی و توسط نمایندگی ها در بیش از 270 مرکز مختلف از 110 کشور جهان برگزار می‌شود. سالانه حدود 5/1 میلیون نفر در آیلتس شرکت می‌کنند.

پایین ترین و بالاترین نمره آیلتس چند می باشد؟

امتیاز بندی آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ سطحمی باشد. برای این آزمون امتیاز قبولی وجود ندارد. ولی معمولاٌ نمره ۵ متوسط ونمره ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. قابل ذکراست ، نمره پذیرش این آزمون دردانشگاه های کمبریج، آکسفورد و هارواردحداقل سطح ۷ می باشد.
همانطور دربالا ذکرشده ، آزمون آیلتس از چهار بخش شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. دونوع آزمون آکادمیک و عمومی است که نوع آکادمیک مشکل تر بوده و برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.
امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان بهره می برد.
آموزش آزمون آیلتس
چهار مهارت Writing، Reading ، Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاهها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمره هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ می‌باشد. نمره کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌گردد. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌شود.
هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ را مشخص می‌کند. اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را قبول می کنند. بطوریکه نمره هر بخش کمتراز 6 نباشد. ناگفته نباشد، این قاعده کلی است و هر دانشگاه شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا کسب نمایید، باید در هر چهار قسمت امتحان حداقل نمره 7 را ایلتس را بگیرید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    متن توضیحی و آموزشی عالی بود
    دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ایلتس طلوع5 گام موفقیت در آزمون آیلتس استاد رضا جعفریآزمون تخصصی IELTS