دست به سر کردن به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

دست به سر کردن به زبان انگلیسی

آموزش دست به سر کردن به زبان انگلیسی

دست به سر کردن به زبان انگلیسی چیست؟ در کدام بخش از جملات انگلیسی خود بکار می‌برید؟ تا حالا شده با یک نفر بخواهید قرار بگذارید و او نخواهد شما را ببیند و بنا به هر دلیل از قرار با شما امتناع کند و به بهانه حوصله ندارم بخواهد شما را دست به سر کند. مطمئنا هیچ کس دوست ندارد کسی اصطلاحا دست به سرش کند. حال قبل از اینکه به احساس مان توجه کنیم ببینیم واقعا اصطلاح دست به سر کردن به زبان انگلیسی چه معادلی دارد.

اصطلاح دست به سر کردن به زبان انگلیسی

اصطلاح دست به سر کردن به زبان انگلیسی را می‌توان جزء کلمات و اصطلاحات در مکالمات روزمره خیابانی یا slangs دسته‌بندی کنیم. این اصطلاح به کرات در مکالمه انگلیسی حتی زبان محاوره‌ی فارسی کاربرد دارد. اگر بخواهیم معادل نزدیک و مناسبی برای اصطلاح دست به سر کردن پیدا کنیم، با مراجعه به دیکشنری و منابع slangs؛ می‌توان به عبارت get rid of them اشاره کرد.


get rid of them

دست به سرشون کن


get rid of

to get free from or relieved of (something undesirable)

I’m not in the mood for talking; get rid of them.

حوصله صحبت کردن ندارم؛ ردشون کن برن (دست به سرشون کن).


She’d made a serious mistake in inviting him up here, and she didn’t know how to get rid of him.

 از اینکه او را به اینجا دعوت کرد اشتباه بزرگی کرده، و نمی‌دانست چگونه دست به سرش کند.


تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    afsaneh

    پیچوندن

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش پیام سلامتی به زبان انگلیسیپیام سلامتی به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهآموزش اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسیاصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفته