خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی

آموزش خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی

خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی مثل اصطلاحات رایج در زبان بسیار کاربردی است. امروز هم تنها با حفظ کردن دو تا اصطلاح خوب، معادل خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی روزتون و با نشاط آغاز کنید.


اصطلاح خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی

اصطلاح خوشحالم می‌بینمت به زبان انگلیسی یکی از 11 اصطلاح ضروری در زبان انگلیسی است. این عبارت خودمانی در احوالپرسی با دوستان، همکاران یا اعضای خانواده بکار برده می‌شود. البته وقتی که مدت نسبتا طولانی یکدیگر را ندیده‌اید. پس معادل خوشحالم می‌بینمت را با گفتنGood to see you  یا Nice to see you یاد بگیرید. ناگفته نماند بکار بردن این دو اصطلاح در زمانی که دوستان نزدیک همدیگر را در آغوش می‌گیرند؛ رایج است. بنابراین برای استفاده از دو عبارت ذکر شده، می‌توان بطور خلاصه گفت، زمانی که دو دوست بعد مدتی همدیگر را ملاقات می‌کنند در حالیکه به هم دست می‌دهند یا در آغوش می‌گیرند، Good to see you یا Nice to see you می‌گویند.


 Good to see you 

Nice to see you

خوشحالم می‌بینمت


تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (3 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
 • زبان آموز
  afsaneh

  مطلب جالبی بود اما تصویری که انتخاب کردیت برای این متن بیشتر به “خوشحالم که به آغوشت میکشم “میخوره.

 • زبان آموز
  elham

  واااای نمیدونید من چقدر دنبال اینجور مطالب انگلیسی بودم.ممنونم از اینکه این مطالب رو دردسترس همه قرار میدیت

 • زبان آموز
  parvin

  سلام وقتتون بخیر این متنتون نسبت به باقی متنهای این سایت یه مقدار زیادی ضعیفه لطفا چندتا جمله برای یادگیری بهتر بیارید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اصطلاح چه خبر به زبان انگلیسیچه خبر به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیاصطلاح امروز چطور پیش رفت به زبان انگلیسیامروز چطور پیش رفت به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتی