حالتون چطوره در زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

حالتون چطوره در زبان انگلیسی

اصطلاح حالتون چطوره در زبان انگلیسی

حالتون چطوره در زبان انگلیسی را چطور بیان می‌کنید؟ امروز می‌خواهم یکی از 11 احوالپرسی ضروری در زبان انگلیسی را با معرفی حالتون چطوره در انگلیسی برای شما توضیح دهم.


اصطلاح حالتون چطوره در زبان انگلیسی

بیان اصطلاح حالتون چطوره در زبان انگلیسی شیوه‌های مختلفی دارد. اما مطمئنا تفاوتی بین هر اصطلاح دیده می‌شود. این اصطلاحات جزء مکالمات احوالپرسی غیر رسمی انگلیسی است. اگر در یک ارتباط دوست دارید خیلی راحت و معمولی به طرف مقابل بگویید حالتون چطوره؟ می‌توانید از اصطلاحاتی مثل How’s it going و How are you doing استفاده کنید. اما در صورتی که مایلید رسمی و غیر صمیمی حال شخص مخاطب را بپرسید، همان ?How are you معروف را بکار برید. در تلفظ How’s it going توجه کنید going معمولا به شکل کوتاه شده تلفظ می‌شود. go-in . در پاسخ به این اصطلاح شما می‌توانید بگویید: it’s going well، I’m doing well. البته ناگفته نماند این شیوه پاسخ دادن از نظر گرامری درست نیست. اما بین مردم رایج است. برخی دیگر در جواب از good استفاده می‌کنند. شما هم میتوانید از good استفاده کنید.


How’s it going? 

 How are you doing?

How are you?

حالتون چطوره؟


A: How’s it going? / How are you doing? 

B: it’s going well / I’m doing well.


تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
  • زبان آموز
    mitra

    سلام ممنون از این پستهای عالی و کلمات روز مره ای که واقعا کاربرد دارن رو برای ما میزارید.

  • زبان آموز
    afsaneh

    من امروز با یکی از دوستام بجای احوالپرسی معمولی به سبک انگلیسی و با کلمات انگلیسی احوال پرسی کردیم با حال بود.مر30

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش سه به زبان انگلیسیسه به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیاصطلاح چه خبر به زبان انگلیسیچه خبر به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتی