ثبت نام آزمون آیلتس

آزاده میردار
توسط

ثبت نام آزمون آیلتس

آموزش ثبت نام آزمون آیلتس IELTS

آیا از نحوه‌ی ثبت نام آزمون آیلتس اطلاعی دارید؟ در این پست از نحوه‌ی ثبت نام و واریز وجه نقد بطور خلاصه آگاه می‌شوید. دوره‌های خصوصی آماده سازی برای شرکت در آزمونهای داخلی و خارجی زبان انگلیسی را در طلوع کمبریج آموزش ببینید.


ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس

در حیطه‌ی ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس، یکی از دغدغه‌های شرکت در آزمون آیلتس کسب اطلاعات درست و دقیق پیرامون نحوه‎ی ثبت نام این آزمون از طریق مراکز معتبر است. قبل از اینکه وارد مرحله ثبت نام شوید، تسلط به مباحث آموزشی آیلتس، گذراندن دوره‌های آموزشی و تقویتی آزمون ایلتس و شرکت در دوره‌های خصوصی آمادگی برای آزمون ایلتس در مرکز طلوع کمبریج را فراموش نکنید. طلوع کمبریج با کمک اساتید حرفه‌ای اقدام به برگزاری کلاس‌های تقویتی خصوصی برای شرکت در آزمون آیلتس می‌کند. برای اینکه در زمینه ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس به جواب برسید به ادامه مطلب توجه بفرمایید.


ثبت نام آزمون آیلتس کجا و چگونه؟

شما می‌توانید با مراجعه به موسسات مجاز و نمایندگی‌های برگزاری آزمون آیلتس، برای خود حساب کاربری و پروفایلی بسازید. پس از آن نوع آزمون و زمان را مشخص نموده و آن را رزرو می‌کنید.

مرحله بعد یک روز فرصت دارید تا مبلغ شرکت در آزمون حدود 1 میلیون تومان یا بیشتر را پرداخت کنید. هر چند که ثبت نام شما هنوز به تائید MY.IELTSESSENTIALS.COM نرسیده است، پس با مراجعه به این سایت، ساخت یک حساب کاربری و انتخاب مجموعه ممتحن و زمان آزمون خود، از سوی سازمان اصلی آیلتس نیز به عنوان داوطلبی رسمی شناخته خواهید شد. وجود ثبت نام دو مرحله‌ای به دلیل عدم امکان پرداخت وجه از طریق سامانه‌های مالی بین‌المللی به حساب سامانه مادر برای همه داوطلبین میباشد، به همین دلیل موسسات مذکور به عنوان واسطه، با دریافت این وجوه به ریال، امکان شرکت در این آزمون برای همگان را فراهم می‌کنند.

نحوه‌ی آزمون مهارت‌های آیلتس

نحوه‌ی آزمون مهارت‌های آیلتس بصورت کتبی بوده. اما مهارت speaking بصورت شفاهی بوده و سنجش مهارت زبان آموز با توجه به برگه امتحان کتبی او امکان پذیر است، به همین دلیل شرایط  برگزاری سه مهارت آزمون آیلتس برای تعداد زیادی از شرکت کننده در یک روز وجود دارد. اما آزمون اسپیکینگ به دلیل برگزاری انفرادی میان ممتحن و زبان آموز به زمان بیشتری احتیاج دارد. بنابراین لازم است متقاضیان این آزمون به مدت 7 الی 2 هفته مانده به برگزاری آزمون کتبی آیلتس رزرو نمایند. اگر متقاضی زمان فوق برای آزمون اسپیکینگ را رزرو نکرده باشد مجموعه برگزاری خود تاریخی را برای شما تعیین می‌کند.

 سوالات رایج بعدی در خصوص تغییرات احتمالی در شرایط اخذ آزمون است؛ به عبارتی دیگر « چگونه می‌توانیم آزمون خود را کنسل کنیم و یا ماژول (آکادمیک و عمومی)، زمان یا محل آن را تغییر دهیم؟»

برای تغییر شرایط آزمون از سوی متقاضی، مثل کنسلی هزینه پرداخت آزمون آیلتس یا تغییر زمان و محل آزمون تنها تا 38 روز مانده به آزمون کتبی امکان پذیر است. مثلا اگر کسی بخواهد آزمون خود را کنسل کند، تنها در صورتی که بیشتر از 38 روز به تاریخ آزمون زمان باقی مانده باشد می‌تواند درخواست کنسلی دهد و مبلغ 260 هزار تومان را بابت جریمه بپردازد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
  • زبان آموز
    حسن

    خود شما هم مراحل ثبت نام رو انجام میدید؟

  • زبان آموز
    مریم

    هزینش خیلی زیاده

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش محاسبه نمونه اسپیکینگ آیلتس ielts speakingمحاسبه نمونه اسپیکینگ آیلتسآزمون تخصصی IELTSآزمون آیلتس چیستآیلتس چیستآزمون تخصصی IELTS