تولیمو

آزاده میردار
توسط

تولیمو

آموزش تولیمو

تولیمو چه نوع آزمونی است؟ سئوالی که بارها از طرف کاربران و زبان آموزان پرسیده می‌شود این است آیا همه باید در این آزمون‌ها شرکت کنیم؟ شرکت در آزمونهای استاندارد زبان انگلیسی اجباری نیست. به منظور شرکت در دوره‌های تحصیلات تکمیلی داخل یا خارج از کشور به خصوص ورود به کشورهای انگلیسی زبان، یک سری آزمون همانند تافل، آیلتس، GRE، تولیمو و … مطرح است که هر داوطلب بنا به شرایط و مدرک تحصیلی خود می‌تواند در آن شرکت کند و با کسب نمره مجاز میزان سطح دانش زبان انگلیسی خود را در حیطه‌های مختلف ارزیابی نماید.

تولیمو چیست

به راستی تولیمو چیست؟ یکی از آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی که در ایران توسط سازمان سنجش و آموزش طراحی و برگزار می‌شود؛ آزمون تولیمو است. متقاضیان شرکت در آزمون دکتری در ایران برای ارائه دانش زبان انگلیسی خود می‌توانند نمره حاصل از قبولی در این آزمون را ارائه نمایند. نمره نهایی در این آزمون به مدت دو سال داخل کشور اعتبار دارد. برای شرکت در این آزمون محدودیتی وجود ندارد. مثلا در تاریخ‌های نزدیک می‌توانید امتحان دهید. افرادی که حداقل مدرک دیپلم داشته باشند می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند.

دامنه­ نمره­ کل، از 310 تا 677 است. نمره­ بالاتر از 600 عالی، بین 520 تا 599 خوب، بین 480 تا 519 متوسط و کمتر از 479 ضعیف تعریف می‌شود. همچنین بخش نوشتاری، نمره­ جداگانه دارد و نمره­‌ی آن بین 1 الی 7 است که در کنار نمره­ کل در کارنامه ذکر می‌شود.

نحوه ثبت‌نام آزمون تولیمو

نحوه‌ی ثبت نام آزمون تولیمو از طریق لینک http://tolimo.sanjesh.org/register/SignUp.aspx می‌توانید وارد سایت سازمان سنجش شوید و برای ثبت نام آزمون اقدام نمایید. شما با ایجاد یک حساب کاربری برای خود به راحتی وارد سامانه خواهید شد.

سپس بر روی بخش ثبت نام آزمون کلیک می‌کنید. در این قسمت شما می‌توانید زمان آزمون و شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه یکی از آزمونهای فعال مورد دلخواه خود را انتخاب کرده و هزینه آزمون را بصورت آنلاین پرداخت می‌کنید. در نهایت دو روز قبل از برگزاری آزمون شما می‌توانید کارت خود را از سایت سازمان بصورت چاپ دریافت نمایید. اطلاعات کارت شامل محل برگزاری آزمون، شماره صندلی شما می‌باشد. از طریق این لینک http://sanjesh.org/group.aspx?gid=9 می‌توانید در قسمت کارت رفته و کارت خود را دریافت نمایید.

نتایج آزمون تولیمو

نتایج آزمون از طریق آدرس http://tolimo.sanjesh.org/result/ حدود یک ماه تا 40 روز بعد از آزمون اعلام می‌شود. ضمنا نسخه کاغذی نتیجه آزمون از طریق اداره پست به آدرس داوطلب ارسال می‌شود.


تدریس خصوصی آزمون تولیمو در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آزمون تولیمو در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (6 امتیاز دهی)
نمایش 6 دیدگاه
 • زبان آموز
  مهدی صالحی

  تشکر تشکر

 • زبان آموز
  sara

  یه نمونه از امتحانشو میشه بزارید

 • زبان آموز
  akram

  من قبول نمیشم چراااا

 • زبان آموز
  mitra

  دوره تدریس تولیمو شما چندوقته؟

 • زبان آموز
  afsaneh

  تولیمو اینترنتی شده؟

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  توضیح خوبی بود تشکر 🌸

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

معرفی منابع آزمون تولیمومنابع آزمون تولیموآموزش تخصصی TOLIMOاعلام نتایج آزمون تولیمونتایج آزمون تولیموآموزش تخصصی TOLIMO