تلفن زدن در سر کار به انگلیسی

آزاده میردار
توسط

تلفن زدن در سر کار به انگلیسی

آموزش تلفن زدن در سر کار به انگلیسی

تلفن زدن در سر کار به انگلیسی از سری درس‌های آموزش مکالمه تجاری در زبان انگلیسی است. برای بهبود زبان تجاری خود با ما در طلوع کمبریج در تماس باشید. با شرکت در جلسه رایگان با برنامه‌های آموزشی طلوع آشنا شوید.

تلفن زدن در سر کار به انگلیسی

تلفن زدن در سر کار به انگلیسی در محیط‌های انگلیسی زبان خیلی معمول و طبیعی است. تصور کنید شما در موقعیتی هستید که باید به کسی زنگ بزنید. شاید قرار است کسی به شما زنگ بزند. ممکن است بخواهید پیامی بگذارید. شاید هم بخواهید دوباره تماس بگیرید و کارهای مختلف دیگری انجام دهید. برای انجام این کارها حتما نیاز دارید با سبک خاصی از تلفن زدن و اطلاعات دادن آشنا شوید.

“Hello, this is Mike.”

سلام، مایک هستم.

“Microsoft, this is Steve.”

مایکروسافت، استیو هستم.

شاید تلفن زدن Calling نسبت به صحبت رو در رو کمی مشکل‌تر باشد. چون شما باید اسم خود، اهل جایی که هستید را مثلا توضیح دهید. در برخی موارد دلیلی که تلفن می‌زنید و سئوالی که دارید را نیز خواهید پرسید. در ادامه به یک مکالمه تلفنی توجه کنید.

“Hi Mary, this is Michael Johnson from ABC Consulting. I am reviewing the financial data for the payroll project. I will need the 2002 fiscal report to complete this task. Do you know where I can get a copy?”


سلام مری، مایکل جانسون از مرکز مشاوره‌ای.بی.سی. من اطلاعات مالی را برای پروژه لیست حقوق بررسی می‌کنم. من به گزارش مالیاتی 2002 برای کامل کردن این تکلیف نیاز دارم. آیا شما می‌دانید کجا باید کپی بگیرم؟

برای مطالعه بیشتر:

اصطلاحات تلفن زدن در انگلیسی

آموزش مکالمه تلفنی در زبان انگلیسی

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

درس اعتماد به نفس شما در مصاحبه زبان انگلیسیاعتماد به نفس شما در مصاحبه زبان انگلیسیمکالمه تجاریآموزش نحوه مکالمه تلفنی اداری در انگلیسینحوه مکالمه تلفنی اداری در انگلیسیمکالمه تجاری