تصحیح آزمون تافل

آزاده میردار
توسط

تصحیح آزمون تافل

محتوای تصحیح آزمون تافل

تصحیح آزمون تافل چگونه است؟ کدام شیوه‌های روز تصحیح در این آزمون بکار برده می‌شود؟ در ادامه به چند نکته در این خصوص توجه کنید و برای اینکه در آزمون نمره ایده‌آل و بالایی دریافت کنید با ما در طلوع کمبریج در تماس باشید. آزمون‌های تخصصی زبان انگلیسی را متفاوت در کلاس‌های خصوصی طلوع بیاموزید.

تصحیح آزمون تافل

تصحیح آزمون تافل ETS با دو شیوه‌ی انسانی و ماشینی یا اتوماتیک انجام می‌شود. در این آزمون مصححان تلاش می‌کنند تا بطور دقیق مهارتهای مختلف زبانی داوطلبین را بسنجند. برای اینکه کیفیت ایده‌ها و دیگر موارد تاثیرگذار محتوایی در پاسخ داوطلبین، دقیق‌تر ارزیابی شود از مصححین انسانی کمک گرفته می‌شود. در آزمون تافل در بخش دوم writing از هر دو شیوه انسانی و اتوماتیک برای تصحیح استفاده می‌شود. ترکیب این دو روش مطمئنا نمرات معتبر و پایایی را از داوطلبین ارائه خواهد کرد.

تصحیح آزمون تافل توسط شبکه ای از ارزیابان که به دقت از یک مکان مرکزی تحت کنترل است، انجام می‌شود. ETS از یک مجموعه بسیار متنوع از ارزیابان و نه فقط آنهایی که منحصر به کشور متقاضی است، استفاده می‌کند و ارزیابی کنندگان ETS به منظور ارزیابی کاملا عادلانه، بدون دانستن مشخصات شرکت کنندگان، آزمون آنها را تصحیح می‌کنند. قضاوت‌های چندگانه در مورد speaking و writing هر شرکت کننده به تاثیر کمتر تعصبِ ارزیاب در نمره‌دهی کمک می‌کند.

برخی نکات برگرفته از سایت ZTC.com

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آزمون تافل چیست؟تافل چیست؟آزمون تخصصی TOEFLدرباره مدرک تافلمدرک تافلآزمون تخصصی TOEFL