تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

دوره تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی اولین قدم شما در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است. اگر می‌خواهید در مدت زمان کوتاه به راحتی به انگلیسی صحبت کنید، راهتان را درست انتخاب کردید. زیرا یادگیری انگلیسی یکی از برنامه‌های آموزشی اجتناب‌ناپذیر در کشورهای در حال توسعه است. اگر قصد دارید در کنکور سراسری شرکت کنید، اگر می‌خواهید وارد بازار کار شوید و بدنبال اطلاعات روز اقتصادی هستید، اگر مایلید برای سفر به خارج از مرزها بروید و هزار دلیل دیگر، دوره‌های آموزشی و تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی را با ما در آموزش خصوصی طلوع کمبریج همراه باشید.


نحوه تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

نحوه تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی همانطور که از نام عنوان پیداست مختص زبان آموزان مبتدی و کسانی که قرار است در دوره تدریس مکالمه زبان انگلیسی مجموعه شرکت کنند. دوره تدریس مکالمه مقدماتی انگلیسی در کلاس‌های خصوصی در ابتدا با تعیین سطح زبان آموز صورت می‌گیرد. تعیین سطح با حضور مدیریت آموزشی و استاد انجام می‌شود. زبان آموز در دوره مقدماتی در هر رده سنی باشد، کودک، نوجوان و یا بزرگسال حتی افراد مسن، بر طبق سن، دانش زبان و هدف زبان آموز از یادگیری مکالمه انگلیسی، توسط گروه آموزشی ما تعیین سطح می‌شود و برنامه‌ریزی آموزشی اختصاصی صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است اعضای گروه آموزشی شامل مدیر، مشاور، و استاد مربوطه است. زبان آموز بعد از اعلام رضایت خود از روند امور، جلسه اول را بطور رایگان پشت سر می‌گذارد تا با نحوه تدریس مکالمه مقدماتی استاد آشنا شود. در صورت علاقمندی وی به ادامه تدریس استاد، آموزش بطور منظم با نظارت مستقیم مدیر آموزشی آغاز می‌شود. ضمنا هر 5 جلسه مدیر بطور مستقیم در کلاس حضور دارد و روند آموزش، نحوه تدریس استاد، و میزان یادگیری زبان آموز را مورد سنجش قرار می‌دهد. در تمام دوره‌ی آموزش مکالمه زبان انگلیسی امتحانات میان ترم و پایان ترم از طرف مجموعه برگزار می‌شود.


نمونه تمرین تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

نمونه تمرین تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی را با فعل want و کاربرد آن برای شما شروع می‌کنم. فعل want در مفهوم خواستن چیزی یا عملی در مکالمه انگلیسی کاربرد دارد. اگر این فعل را بکار می‌برید حتما بعد از want ریشه فعل و سپس اجزای دیگر جمله بکار برده می‌شود. اما در speaking  و محاوره انگلیسی عبارت wanna را می‌شنوید. I wanna در کنار هم از نظر مکالمه معنا دارد. در حالیکه در گرامر عبارت wanna صحیح نمی‌باشد. شکل منفی آن با اضافه کردن don’t کامل می‌شود. به مثال‌های زیر توجه کنید.

I wanna go.

I wanna search for a job.

I wanna order some food.

I wanna marry her.

I wanna listen to that song.

I don’t wanna go.

I don’t wanna search for a job.

I don’t wanna marry her.

I don’t wanna listen to that song.

I don’t wanna order some food.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

  با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (3 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
 • زبان آموز
  رها

  توضیحات بجا و خوبی بود

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  باتوجه به آموزش خوبتون
  wanna فقط برای ضمیر من استفاده میشه. درسته؟

 • زبان آموز
  مهدی صالحی

  I wanna a banana 😀

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش معنی لباس به زبان انگلیسیمعنی لباس به زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیدوره خوشحال میشم به انگلیسیخوشحال میشم به انگلیسیمکالمه مقدماتی