تدریس زبان

آزاده میردار
توسط

تدریس زبان

تدریس زبان

هر آنچه درباره‌ی تدریس زبان می‌خواهید بدانید را در این پست خواهید دید. در اینجا شما با چارت آموزشی طلوع کمبریج و روش‌های آموزشی مجموعه آشنا می‌شوید. با شرکت در کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه تحت نظارت مدیریت آموزشی و مشاورین مجموعه، آموزش خصوصی زبان را متفاوت تجربه کنید.


نحوه‌ی تدریس زبان

نحوه‌ی تدریس زبان همیشه مورد توجه زبان آموزان است. با تدریس صحیح و تکنیکی همواره میزان رضایت بالایی را در میان زبان آموزان خود شاهد خواهیم بود. تدریس زبان‌های خارجی در آموزش خصوصی طلوع کمبریج با معرفی اساتید اهل فن داخلی و نیتیو همواره مورد رضایت زبان آموزان ما بوده است. میزان قبولی و اخذ نمرات بالای آزمونه‌های تخصصی در مجموعه‌ی ما علت این رضایت بوده است. در این پست بخش‌های مختلف تدریس زبان انگلیسی و فرانسه برای شما شرح داده می‌شود.


تدریس زبان انگلیسی

تدریس زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌های اصلی مدرسین با تجربه امروز ایران است. با رشد علم و تکنولوژی و دسترسی سریع انسان‌ها به منابع آموزشی، شرایط به شکلی فراهم شده است که منابع زیادی در اختیار زبان آموزان قرار دارد.

اما به راستی چه تعدادی از این افراد که از طریق شبکه‌ها و فضای مجازی در حال یادگیری زبان هستند، و پاسخ دلخواه خود را در تدریس زبان انگلیسی دریافت می‌کنند. تدریس انگلیسی در طلوع کمبریج به نحوی مدیریت می‌شود که مشکلات عمده زبان آموزان در امر یادگیری و اسپیکینگ به حداقل برسد. تدریس زبان انگلیسی در طلوع کمبریج را بررسی کنید و به جمع زبان آموزان ما بپیوندید.

تدریس مکالمه زبان انگلیسی

همانطور که می‌دانیم در حیطه‌ی تدریس مکالمه زبان انگلیسی، بیشتر اساتید اهل فن، تمرین کردن در یادگیری زبان و صحبت speaking با یک native speaker یا انگلیسی زبان را به شما گوشزد می‌کنند. بله پیشنهاد ما در گروه آموزش طلوع نیز همین است. یک نکته دیگر را که همیشه از همکاران ما می‌شنوید، این است که مطالعه زبان را با دوستان یا پارتنر خود در کلاس انجام دهید. از آنجاییکه در مجموعه ما، تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را در کلاس‌های تکنفره و نیمه گروهی برگزار می‌کنیم، سئوال عمده زبان آموزان این است که چطور یادگیری مکالمه انگلیسی را به تنهایی در منزل مطالعه نمایند؟ شیوه‌ی تدریس مکالمه زبان انگلیسی ما به شما ارائه 5 راهکار مطالعه زبان به تنهایی است.

تدریس گرامر زبان انگلیسی

آیا با شیوه‌ی تدریس گرامر زبان انگلیسی آشنایی دارید؟ در طلوع کمبریج یادگیری زبان انگلیسی با تمرکز بر همه‌ی مهارت‌های زبان صورت می‌گیرد. تدریس گرامر زبان انگلیسی یکی دیگر از مهارت‌هاست که اساتید ما توجه ویژه‌ای به آن دارند. زیرا مکالمه زبان انگلیسی با در نظر گرفتن ساختار درست گرامری از اصول آموزش مکالمه زبان است. البته شرکت در آزمون‌های بین‌المللی و ارتقاء دانش زبان انگلیسی نیازمند تمرکز بر گرامر است. شرکت در دوره‌ی تدریس گرامر زبان انگلیسی به ویژه آشنایی با تدریس اساتید در گرامر زبان انگلیسی یکی از پیشنهادات ما به شما است.

تدریس درک مطلب زبان انگلیسی

تدریس درک مطلب زبان انگلیسی به معنی فهم، درک و پردازش واژگان در متن مرتبط با دانش زبانی خواننده است. در سایت حاضر تدریس درک مطلب زبان انگلیسی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برای آموزش و آگاهی به زبان آموزان جهت تقویت مهارت درک مطلب آنها طراحی شده است.


تدریس زبان فرانسه

در دوره‌ی تدریس زبان فرانسه کلاس‌هایی که به صورت خصوصی برگزار می‌شوند، باید توجه داشت که هر فرد با توجه به روحیات، میزان پشتکار و استعداد، سن و سطح دانش‌ از زبان فرانسه روش تدریس متفاوتی را می‌طلبد. بنابراین روش تدریس تنها به یک متد آموزشی خاص محدود نمی‌شود. بهترین روش برای تدریس زبان فرانسه روشی است که در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد. به علاوه روشی بهتر است که در آن همزمان 4 مهارت مکالمه، شنیداری، نگارش و خواندن در زبان آموز تقویت شود. با توجه به این نکات، علاوه بر کتاب اصلی، مکالمات و آموزش‌های صوتی و تصویری جانبی نیز برای زبان آموزان برنامه‌ریزی شده است. از آنجا که زبان فرانسه زبان مادری ما نیست، ممکن است با تمرین نکردن فراموش شود. بنابراین تمرین روزانه یادگیری زبان آموزان را تضمین می‌کند و توانایی‌هایشان را افزایش می‌دهد.

تدریس مکالمه زبان فرانسه

تدریس مکالمه زبان فرانسه پیرامون مکالمات در حیطه مقدماتی، پیشرفته، تجاری، و مکالمه فرانسه در سفر است. در هر بخش در سایت طلوع کمبریج آموزش مجزا و بطور رایگان ارائه می‌شود. شما می‌توانید با انجام تمرین‌ها و مرور توضیحات در حوزه تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه تا حدودی بخشی از مشکلات خود در یادگیری مکالمه رفع نمایید. برای اینکه با اطمینان بیشتری زبان خود را ارتقا دهید پیشنهاد می‌کنم در دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه شرکت کنید.

تدریس گرامر زبان فرانسه

تدریس گرامر زبان فرانسه امروزه چگونه برگزار می‌شود و مدرسین چطور آموزش می‌دهند؟ در باور اغلب زبان آموزان، گرامر فرانسه یکی از غیر محبوب‌ترین و سخت‌ترین بخش یادگیری زبان فرانسه است. اما به عقیده‌ی من تسلط به گرامر نقش مهمی در یادگیری یک زبان خارجی دارد چرا که یادگیری دستور زبان برای کاربرد درست زبان الزامی است. بنابراین مدرسین باید تلاش کنند تا روش‌هایی در تدریس گرامر زبان فرانسه بیابند که زبان آموزان را به فراگیری گرامر فرانسه ترغیب کنند

تدریس درک مطلب زبان فرانسه

اهمیت درک مطلب زبان فرانسه به اندازه‌ی مهارت‌های دیگر زبان می‌باشد که تقویت آن تاثیر مستقیمی بر دیگر مهارت‌ها دارد. چه در سطح مقدماتی و چه در سطح پیشرفته تدریس درک مطلب زبان فرانسه رابطه‌ی مستقیمی با دانش زبان آموز از زبان فرانسه دارد. زبان آموز باید دایره‌ی لغات گسترده‌ای داشته باشد و ارتباط بین اجزای جمله را بداند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    مهدی حاجیان

    تشکر

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نحوه‌ی آموزش زبان انگلیسی برای افراد مسنآموزش زبان انگلیسی برای افراد مسنآموزش زباندوره آموزش زبان انگلیسی برای جوانانآموزش زبان انگلیسی برای جوانانآموزش زبان