تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

دوره تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه یکی از بخش‌های مهم تدریس زبان فرانسه است. زیرا با ارائه تمرین و تدریس استاندارد این مهارت توسط اساتید باتجربه، بخش اعظم مشکلات زبان آموزان در بخش درک مطلب پیشرفته از بین خواهد رفت.


دوره تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

در تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه این نکته بسیار اهمیت دارد که متون در سطح پیشرفته با توجه به علایق و دانش زبانی زبان آموزان انتخاب شود تا هم برای درک آن ترغیب شوند و هم از آن‌ها خواسته شود تا به ساختار جملات توجه کنند چرا که هنگام نوشتن یا صحبت کردن به آنها نیاز خواهند داشت. هر چند که این ویژگی در تدریس درک مطلب زبان فرانسه برای هر دو سطوح مقدماتی و پیشرفته کاربرد دارد. بنابراین اگر به نکاتی مانند حروف تعریف و حروف اضافه دقت نکنند، نمی‌توانند آنها را به درستی در جملات خود بکار بگیرند. دوره تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه را با تمرین‌های این بخش در کلاس‌های آموزشی با ما همراه باشید.


تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج

نحوه‌ی تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش خود آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (3 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
 • زبان آموز
  حسین مدیری

  دستتون درد نکنه 🌸

 • زبان آموز
  sara

  🙂

 • زبان آموز
  akram

  انگلیسی مطلب بزارید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسهتدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه پیشرفتهمحتوای آموزش زبان فرانسه به کمک داستانآموزش زبان فرانسه به کمک داستاندرک مطلب فرانسه پیشرفته