تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

دوره تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه قدم ابتدایی تقویت این مهارت است. شما نه تنها با ممارست مبحث درک مطلب و خواندن خود را در این زبان تقویت می‌کنید بلکه در مهارت نوشتن در فرانسه موفق‌تر خواهید شد. پس برای اینکه به راحتی جملات فرانسه را بخوانید در دوره تدریس درک مطلب مقدماتی که بخشی از آموزش جامع تدریس زبان فرانسه است، شرکت نمایید.


دوره تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

برای تقویت درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه بهتر است متون با توجه به سطح زبان آموز انتخاب شوند و متونی در اختیارشان قرار بگیرد که تقریباً 80 درصد واژگان و دستور زبان به کار رفته در آن متون را بدانند. با این روش زبان آموزان قادر خواهند بود معنی و لغات و اصطلاحات جدید را به واسطه‌ی آن 80 درصد بیابند و مفهوم متن در سطح مقدماتی را درک کنند. همچنین باید توجه داشت که هر لغت در جمله معنای واقعی دارد و دانستن معنای لغت به تنهایی کمکی به ما نمی‌کند، پس بهتر است در تدریس درک مطلب مقدماتی به جای تمرکز بر روی لغت بیشتر به معنا و مفهوم جمله فکر کرد.


تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه در طلوع کمبریج

نحوه‌ی تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش خود آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (5 امتیاز دهی)
نمایش 5 دیدگاه
 • زبان آموز
  آرمان

  خوب بود

 • زبان آموز
  sara

  پیچیده بود تدریستون

 • زبان آموز
  sara

  :))چه متنی

 • زبان آموز
  akram

  هزینشو اشار نکردیت

 • زبان آموز
  mitra

  مانی خصوصی دونفره چقدر میشه؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسهتدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه مقدماتیآموزش داستان کوتاه به زبان فرانسهداستان کوتاه به زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه مقدماتی