تدریس درک مطلب زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس درک مطلب زبان فرانسه

دوره تدریس درک مطلب زبان فرانسه reading French

اهمیت درک مطلب زبان فرانسه به اندازه‌ی مهارت های دیگر زبان میباشد که تقویت آن تاثیر مستقیمی بر دیگر مهارت‌ها دارد. چه در سطح مقدماتی و چه در سطح پیشرفته تدریس درک مطلب زبان فرانسه رابطه‌ی مستقیمی با دانش زبان آموز از زبان فرانسه دارد. زبان آموز باید دایره‌ی لغات گسترده‌ای داشته باشد و ارتباط بین اجزای جمله را بداند.


تدریس درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

برای تقویت درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه بهتر است متون با توجه به سطح زبان آموز انتخاب شوند و متونی در اختیارشان قرار بگیرد که تقریباً 80 درصد واژگان و دستور زبان به کار رفته در آن متون را بدانند. با این روش زبان آموزان قادر خواهند بود معنی و لغات و اصطلاحات جدید را به واسطه‌ی آن 80 درصد بیابند و مفهوم متن در سطح  مقدماتی را درک کنند. همچنین باید توجه داشت که هر لغت در جمله معنای واقعی دارد و دانستن معنای لغت به تنهایی کمکی به ما نمی‌کند، پس بهتر است در تدریس درک مطلب مقدماتی  به جای تمرکز بر روی لغت بیشتر به معنا و مفهوم جمله فکر کرد.


تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

در تدریس درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه این نکته بسیار اهمیت دارد که متون در سطح پیشرفته با توجه به علایق و دانش زبانی زبان آموزان انتخاب شود تا هم برای درک آن ترغیب شوند و هم از آن‌ها خواسته شود تا به ساختار جملات توجه کنند چرا که هنگام نوشتن یا صحبت کردن به آنها نیاز خواهند داشت. هر چند که این ویژگی در تدریس درک مطلب زبان فرانسه برای هر دو سطوح مقدماتی و پیشرفته کاربرد دارد. بنابراین اگر به نکاتی مانند حروف تعریف و حروف اضافه دقت نکنند، نمی توانند آنها را به درستی در جملات خود بکار بگیرند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    شایان

    درک مطلب موضوع خیلی مهمی محسوب میشه توی تدریس زبان

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش درک مطلب زبان فرانسه Reading French Comprehensionآموزش درک مطلب زبان فرانسهدرک مطلب فرانسهدوره تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسهتدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه