تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

دوره تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی یکی از بخش‌های جانبی تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی در طلوع کمبریج است. شما در این پست آموزشی اصول کاربردی در گرامر را می‌خوانید. اصول پایه‌ای که قبل از ورود به مرحله تدریس گرامر پیشرفته انگلیسی زبان آموز نیاز به مرور مجدد آن دارد.


نحوه‌ی تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

نحوه‌ی تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی در کلاس‌های آموزشی طلوع کمبریج با معرفی و مرور بخش‌های اصلی و پایه گرامر زبان انگلیسی آغاز می‌شود. در این قسمت قصد دارم 5 بخش مهم و کاربردی گرامر در سطوح متوسطه و پیشرفته را مجددا مرور کنیم. تدریس خصوصی گرامر پیشرفته معمولا مختص ترم‌های بالاتر آموزش انگلیسی است. زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمونهای استاندارد مثل تافل و آیلتس و دیگر آزمونها را دارند، شامل می‌شود. در قسمت پایین 5 مرحله مهم و کاربردی را که مدرسین در تدریس خصوصی گرامر پیشرفته انگلیسی بدان توجه می‌کنند را مرور می‌کنیم.


part of speech در گرامر انگلیسی

part of speech، در گرامر زبان انگلیسی هر کلمه متعلق به یکی از 8 دسته بندی از گروه کلمات یا part of speech می‌باشد. بنابراین اولین گام در یادگیری گرامر زبان شناخت از نقش کلمه در جمله است.

 1. Nouns                          اسامی
2. Pronouns                        ضمایر
3. Verbs                              افعال
4. Adjectives                       صفات
5. Adverbs                           قیود
6. Prepositions                    حروف اضافه
7. Conjunctions                   ربط دهنده‌ها
8. Interjections                  عبارات تعجبی


شناخت جمله در گرامر انگلیسی

شناخت جمله در گرامر انگلیسی، خیلی عالی است که حالا نقش هر کلمه را در گرامر زبان انگلیسی می‌دانیم. اما نکته‌ی مهم را نباید فراموش کرد که جذاب‌ترین بخش کنار هم قرار دادن کلمات است. ساختن جمله در انگلیسی قدم دوم در یادگیری گرامر در سطوح مقدماتی تا پیشرفته است. جملات مجموعه‌ای کوچک از لغات هستند که با در کنار هم قرار گرفتن آنها یک فکر یا عقیده‌ای را بیان می‌کنند.

sentence : someone or something being or doing something


یادگیری عبارات phrases در گرامر انگلیسی

حال که کلمات در کنار هم جمله را می‌سازند. می‌توان گفت عبارات یا phrases در انگلیسی کوچکترین واحد از کلمات را به خود اختصاص می‌دهند. phrases فریزها در گرامر انگلیسی انواع مختلف دارند. در تدریس خصوصی گرامر پیشرفته ما انواع phrase را به زبان آموزان آموزش می‌دهیم.

she must have jumped.

این عبارت رنگی به عنوان verb phrase محسوب می‌شود. این عبارت از کلمات مجزایی تشکیل شده است. اما در کنار هم عبارت فعلی را می‌سازد که یک she / part of speech را توصیف می‌کند.


clause یا جمله واره

clause یا جمله واره واحد دیگر در جمله‌های انگلیسی است. همه جمله واره‌ها از یک فاعل و فعل تشکیل شده است. بعضی از جمله‌واره‌ها مستقل independent clause برخی دیگر  وابسته dependent clause هستند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    نیلوفر

    توضیح و آموزش گرامر خوبی بود دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش اسامی غیرقابل شمارش در انگلیسی uncountableاسامی غیرقابل شمارش در انگلیسیگرامر پیشرفتهنحوه تدریس گرامر پیشرفته زبان انگلیسیتدریس گرامر پیشرفته زبان انگلیسیگرامر پیشرفته