تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

دوره تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه در دو بخش مقدماتی و پیشرفته در سایت طلوع کمبریج برنامه‌ریزی شده است. افرادی که قصد دارند گرامر را در کنار مکالمه زبان فرانسه از پایه شروع کنند و متقاضیان آزمون‌های استاندارد هستند. می‌توانند در دوره تدریس خصوصی گرامر فرانسه در رده‌ی پیشرفته شرکت کنند.


دوره‌های تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

دوره‌های تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه در طلوع کمبریج فرصتی را فراهم می‌آورد تا دانش زبان فرانسه خود را تقویت کنید. خلق و تولید نوشتار در زبان فرانسه نسبت به زبان‌های دیگر تفاوت عمده‌ای دارد. جذابیت و وزین بودن این زبان، یادگیری گرامر فرانسه را از دید عموم تا حدودی دشوار جلوه می‌دهد. بنابراین اساتید باتجربه در حیطه تدریس خصوصی زبان فرانسه تلاش می‌کنند تا با ارائه راهکارهای علمی و تجربی خود و با کمک متدهای آموزشی به‌روز، یادگیری را برای زبان‌آموزان فرانسه توام با تجربه‌ای لذت‌بخش فراهم نمایند


تدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه

تدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان فرانسه، گام اولیه در آموزش زبان آموز در یادگیری گرامر است. اساتید زبان تاکید دارند، همزمان با آشنایی زبان‌آموز با دامنه گرامر زبان فرانسه، تسلط وی به مکالمه زبان نیز بیشتر می‌شود. این امر بتدریج زبان آموز را وادار می‌سازد تا مفاهیم گرامری را در بافت‌های (contexts) مختلف جایگذاری کند. ضمنا آموزش همراه با سرگرمی نقش کلیدی در تدریس خصوصی گرامر مقدماتی فرانسه ایفا می‌کند.


تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه

در بخش تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان فرانسه، مدرس در ابتدا هدف زبان‌آموز را از شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی زبان فرانسه باید بداند. معمولا زبان‌آموزان اهداف متفاوتی از شرکت در کلاس خصوصی فرانسه دارند. اهدافی مثل: مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان، ادامه تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان، شرکت در آزمون‌های سفارت و بین‌المللی، شرکت در کلاس فرانسه به منظور یادگیری زبان‌های خارجی، شرکت در کلاس فرانسه به منظور سرگرمی یا گذران اوقات فراغت و غیره. تدریس خصوصی گرامر پیشرفته فرانسه را با اساتید حرفه‌ای ما در کلاسهای خصوصی متفاوت تجربه کنید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    توضیحات جالبی بود
    به سایرین پیشنهاد میدم اون لینکها رو هم مطالعه کنند کاملا با این مقوله آشنا میشن
    دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس گرامر زبان فرانسه french grammarتدریس گرامر زبان فرانسهگرامر فرانسه