تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

دوره تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه بخش دوم تدریس مکالمه زبان فرانسه در طلوع کمبریج است. اگر دوست دارید با دیدگاه و عملکرد ما در تدریس فرانسه آشنا شوید این پست را بخوانید.


شیوه تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه

شیوه تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه درباره‌ی نحوه‌ی یادگیری فرانسه زبان آموزان است. اگر مدتی است که این زبان را می‌خوانید و در کلاس‌های طلوع کمبریج دوره‌ی آموزش مکالمه مقدماتی زبان فرانسه را پست سر گذاشته‌اید. قبل از هر چیز به شما تبریک می‌گویم که قدم اولیه موفقیت را در یادگیری فرانسه پشت سر گذاشته‌اید! حال برای اینکه این زبان شیرین را فراموش نکنید و یا اینکه دوست دارید دنبال کنید و وارد رده‌های بالاتر دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه فرانسه شوید، کافیست با ما در تماس باشید و مدرسین خوب نیتیو و داخلی را به شما معرفی کنیم.

حال که یادگیری مکالمه زبان فرانسه را آغاز کردید، متوجه می‌شوید که شما طی دوران یادگیری خود با کلمات زیاد فرانسوی آشنا شدید و شروع به حفظ کردنشان نمودید. شاید این طریقه یادگیری کمی برای شما خسته کننده باشد. محققین روش تدریس زبان‌های خارجه حتی زبان فرانسه، یکی از شیوه‌های یادگیری زبان در بخش واژه را، یادگیری و حفظ واژگان در عبارات می‌دانند. یعنی کلمات جدید با یک جمله کاربردی حفظ کنید. اما یک بخش جذاب در تدریس مکالمه پیشرفته زبان فرانسه دیده می‌شود. یادگیری اصطلاحات Argot, or slang است. زیرا با یادگیری اصطلاحات روزمره شما بهتر حس شیرین این زبان را درک می‌کنید. زیرا  تلاش می‌کنید کاملا مانند فرانسوی‌ها صحبت کنید.

در تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان فرانسه در کتابهای مختلف، محتوای آموزشی مفصلی دیده می‌شود. برای یادگیری هر یک از آنها زبان آموز باید به قوانین مفصل گرامر فرانسه، و مباحث متدولوژی یادگیری زبان و موارد دیگر آموزشی را بداند. اما برای زبان آموزی که صرفا می‌خواهد با فرانسوی‌ها حرف بزند و مکالمه فرانسه روانی داشته باشد، یکی از پیشنهادات خوب اساتید ما در حیطه تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه یادگیری Argot است.


نمونه تمرینی تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه

نمونه تمرینی تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته فرانسه را با معرفی چند اصطلاح روزمره و slangs فرانسه آغاز می‌کنیم، در ادامه به عنوان نمونه تنها به تعدادی از اصطلاحات روزمره مکالمه زبان فرانسه اشاره می‌شود.

Ça baigne ? Ça baigne !

حتما دیدید وقتی تازه یادگیری زبان فرانسه را شروع می‌کنید. یک اصطلاح جفت عبارتی و معروف :     !Ça va ? Ça va  را می‌شنوید. این اصطلاح دقیقا بطور لغوی به معنای ( می‌گذرد ) یا it goes معنا می‌شود. اما در مکالمات روزمره به معنی ?How are you و Good goes است.


Arrête de te la péter.

دومین اصطلاح مربوط به این می‌شود که شما به فرد می‌گویی کمتر نمایش دهد:                         .to stop being a show-off or stop bragging / stop pushing your lifestyle in my face

وقتی کسی دارای یک سری ویژگی‌های برجسته‌ای است و زیاد از خودش پیش شما تعریف می‌کند . شما احساس می‌کنید که او چقدر دارد زندگی خودش را به رخ می‌کشد. به نظر آدم متظاهری می‌آید. پس از اصطلاح Arrête de te la péter استفاده می‌کنید.


Je me casse.

این اصطلاح کاملا در شرایط غیر رسمی و غیر مودبانه بکار برده می‌شود. زمانیکه به جایی می‌خواهید بروید کاربرد دارد. ( you’re leaving somewhere ) تقریبا معادل انگلیسی آن عبارت    !I’m outta here است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 4 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    چقدر توضیحاتتون کم شده
    حیف این توضیحات خوب

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تدریس مکالمه پزشک و بیمار در زبان فرانسهمکالمه پزشک و بیمار در زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفتهدوره تدریس مکالمه پیشرفته زبان فرانسهتدریس مکالمه پیشرفته زبان فرانسهمکالمه فرانسه پیشرفته