تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

شیوه تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

با بخش تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه با ما همراه باشید، تا بتوانیم نکات مهمی در این خصوصی در اختیارتان قرا دهیم. در ادامه علاوه بر توضیحات مختصر در این خصوص چند نمونه تمرینی نیز ارائه می‌شود. در آموزش طلوع کمبریج دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره زبان فرانسه را با استاد نیتیو فرا گیرید.


شیوه تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه

شیوه تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان فرانسه در مجموعه خصوصی طلوع کمبریج بدین روال است که زبان آموزان متقاضی شرکت در دوره‌های آموزشی فرانسه در هر رده سنی این دوره را می‌گذرانند. بسیاری از زبان آموزان که دوره‌های زبان را می‌گذرانند سئوالات مختلفی پیرامون نحوه مطالعه‌شان در فرانسه دارند. اساتید ما علاوه بر اینکه شیوه تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی را شرح می‌دهند، به برخی از نکات نیز تاکید دارند.

به همین دلیل سعی کردم یک سری نکات تمرینی مورد نیاز زبان آموزان فرانسه را تهیه کنم و برای شما توضیح دهم.


نمونه تمرینی تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی فرانسه

نمونه تمرینی تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی فرانسه شامل پیشنهادات و نکات آموزشی در حیطه یادگیری مکالمه مقدماتی است. شاید اکثر زبان آموزان با خود بگویند با توجه به اینکه مکالمات مقدماتی فرانسه می‌خوانند، لغات زیادی حفظ می‌کنند، اما باز هم رضایت کافی از نحوه‌ی مطالعه خود ندارند. بدین منظور چند نکته کلیدی را به منظور بهبود مکالمه مقدماتی زبان فرانسه شما آماده کردم و برایتان توضیح می‌دهم.

برای اطمینان از مکالمه‌تان بیشتر سئوال کنید

برای اطمینان از مکالمه‌تان از مردم فرانسوی بیشتر سئوال کنید. اگر در محیط فرانسه به سر می‌برید یا برای سفر و کار می‌روید. پرسیدن را فراموش نکنید. زیرا به درستی صحبت‌تان بیشتر پی می‌برید. مثلا به جملات زیر توجه کنید:

Whether it be a mere “Où est le métro?”

شما می‌توانید به انگلیسی حتی این عبارت ?Whether it be a mere Où est le métro  را بپرسید. که معنی آن می‌شود : مترو کجاست؟ یا اینکه بپرسید میشه بگید ساعت چند است؟           ? Quelle heure est-il.

(Where is the metro?) or

Quelle heure est-il?

(What time is it?)


با فرانسوی زبانها در ارتباط باشید

اگر در محیط فرانسوی زبان زندگی نمی‌کنید، بهتر است خودتان دنبال جامعه فرانسوی باشید. مثلا می‌توانید به مراکز توریستی شهرتان بروید و با توریست‌های فرانسوی زبان مکالمه‌ای را شروع کنید. البته باید توجه کنید بی دلیل نمی‌توانید صحبتی را آغاز کنید. اگر سوالی از شما داشتند یا اینکه شرایط فراهم شد فرصت مناسبی است تا مکالمه‌ای را آغاز کنید. اما آسانتر از این روش ارتباط اینترنتی، چت در شبکه‌های اجتماعی فرصت خوبی را فراهم می‌آورد تا با این زبان بیشتر آشنا شوید. فراموش نکنید سعی کنید در صورت امکان با voice در ارتباط باشید. از این طریق بیشتر با آواها و تلفظ زبان فرانسه آشنا می‌شوید.

از فیلم، موزیک و کتاب‌های الکترونیکی استفاده کنید

از فیلم، موزیک و کتاب‌های الکترونیکی یا E-books استفاده کنید تا بتوانید زبان فرانسه خود را تقویت کنید. روش تلفیقی و همزمان یادگیری زبان فرانسه بسیار راه گشای یادگیری سریعتر شما است. مثلا مهارت خواندن و شنیداری را همزمان با هم تمرین کنید. همچنان که کتاب الکترونیکی می‌خوانید به فایل صوتی آن نیز گوش کنید. اگر فیلمی نگاه می‌کنید که زیرنویس فرانسه دارد. شما نه تنها با ساختار و گرامر تا حدودی آشنا می‌شوید، مهارت خواندن و در عین حال شنیداری listening شما نیز تقویت می‌شود.

بین اصوات کلمات مشابه تمایز قایل شوید

اگر بخواهید بین اصوات کلمات مشابه تمایز قایل شوید، این کار تنها با تمرین امکان‌پذیر است. پس برای اینکه در دوره آموزش خصوصی مکالمه مقدماتی را به خوبی پست سر بگذارید به نکات زیر در شنیداری توجه بیشتر بکنید.

un” / “on“  (one / us)

quand“ / “comme“  (when / like)

sous“ / “sur”  (under / on)

son” (“his/her” or “sound”),

sont” ((they) are),

sent” ((he/she) feels),

sommes” ((we) are),

 somme (sum) and “kill me now”! (Just kidding on that last one…)

تشخیص بعضی جمله‌ها سخت است. شما باید بارها و بارها گوش کنید. مثلا بین دو جمله زیر تفاوت در شنیدن وجود دارد:

“merci beaucoup”

or

“merci beau cul”

“thank you very much”

or

“thank you nice bum.”   این اصطلاح کاملا در شرایط غیررسمی و دوستانه بکار برده می‌شود. حواستان باشد در فضای دوستانه و خیلی خیلی صمیمی استفاده می‌شود


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    نیلوفر

    عالی عالی عالی

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نحوه تدریس مکالمه مقدماتی زبان فرانسهتدریس مکالمه مقدماتی زبان فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتیآموزش اصطلاحات تصادف در زبان فرانسهاصطلاحات تصادف در زبان فرانسهمکالمه فرانسه مقدماتی