تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

توضیح تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

اگر مایلید با روش تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی در طلوع کمبریج آشنا شوید، به مطالب آموزشی ما در سایت و این قسمت توجه کنید. تدریس خصوصی مقدماتی زبان انگلیسی را با مدیریت متفاوت ما در طلوع کمبریج بررسی کنید و در کلاس‌های آموزشی ما تجربه کنید.


نحوه‌ی تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی

نحوه‌ی تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی را با دو موضوع، از دیدگاه متدولوژی شنیداری یا audio lingual و ابزار بازی بررسی می‌کنیم. در روش تدریس مقدماتی به دلیل پایه‌ای بودن این سطح اساتید منابع معتبر آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار داده و با ارایه طرح درس و برنامه ریزی آن با نظارت مدیریت طلوع کمبریج تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی را آغاز می‌کنند.


تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی از نگاه متد Audio-lingual

تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی از نگاه متد Audio-lingual بررسی کوتاهی خواهیم داشت. همانطور که می‌دانید، از دیدگاه زبان‌شناسی و متدولوژی تدریس زبان انگلیسی شیوه‌های مختلفی دارد. متدهایی مثل  Direct Method, Grammar-translation, Audio-lingual, Immersion , و چندین متد دیگر در ارتباط با این موضوع، بحث و تبادل نظر زیادی بین زبان شناسان و محققین یادگیری زبان دوم صورت می‌گیرد.

در این پست آموزشی، به تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی از دیدگاه روش تدریس audio lingual method نگاهی اجمالی خواهیم داشت. در این روش تدریس یادگیری زبان را از نگاه عادات یادگیری بررسی می‌کند. زیرا زبانشناسان اعتقاد دارند، Repetition مادر یادگیری است. در روش تدریس شنیداری اعتقاد بر این است که زبان آموزان با تکرار و بکار بردن عادات غریزی و طبیعی خود بطور اتوماتیک دست به یادگیری می‌زنند. مثلا یک الگوی از آموزش زبان بصورت شنیداری در اختیار زبان آموز قرار می‌گیرد او با تکرار آن الگو، می‌تواند معادل همان عبارت را مجددا تولید کند. بعد از آن دانش آموز از نوشته ها کمک می‌گیرد و تمرین را ادامه می‌دهد. با مثال دیگر این بحث را به اتمام می‌برم. مثلا مدرس در تدریس مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی، از روش تمرین جایگزینی substitution drill استفاده می‌کند. مدرس آموزش را با این جمله آغاز می‌کند، I see the ball سپس تصاویر دیگری را به زبان آموزان نشان می‌دهد. زبان آموز متوجه می‌شود که به جای توپ باید اسامی تصاویر را جایگزین کند. transformation drill در این تمرین زبان آموزان جملات را با یک الگوی یکسان تغییر می‌دهند. طبق عادت آن را تکرار می‌کنند و الگوی زبان را یاد می‌گیرند. مثل: I read a book، زبان آموز با تغییر الگوی جمله و اضافه کردن don’t پس از شنیدن آن تکرار می‌کنند.


تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی با بازی

تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی با کمک بازی، در کنار تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، مدرسین با ابزارهای متفاوتی آموزش این بخش را مدیریت می‌کنند. یکی از ابزارهای تدریس بازی است. با کمک بازی به راحتی می‌توان بخش مهمی از تدریس زبان انگلیسی را به خصوص در کلاسهای خصوصی پیاده کرد. روش بازی برای هر دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان کاربرد دارد. مدرس با توجه به سطح کلاس و سن زبان آموز نوع بازی را انتخاب می‌کند. بازی نه تنها کلاس را برای یادگیری جذاب‌تر می‌نماید بلکه انگیزه زبان آموز را برای ادامه کلاس چند برابر می‌کند. در کلاس‌های تک نفره و خصوصی این ابزار کاربرد زیادی دارد. زیرا با کمک بازی کلاس از حالت یکنواختی خارج می‌شود. تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی با کمک بازی برای شما جذاب‌تر می‌شود اگر بخواهید بازی‌ها در روش تدریس زبان انگلیسی را مطالعه نمایید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    معصومه

    عجب روشات آموزشی نو و جالبی دارید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

مفهوم bus در زبان انگلیسیbus در زبان انگلیسیمکالمه مقدماتیآموزش hill در زبان انگلیسیhill در زبان انگلیسیمکالمه مقدماتی