تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

دوره تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی پیرامون موضوعات آموزشی مطالب تجاری در زبان انگلیسی است. اگر قصد دارید حوزه فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهید، و فراتر از کشور خود تجارت کنید، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید، پست آموزشی تدریس خصوصی مکالمه تجاری انگلیسی را از دست ندهید.


نحوه تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

نحوه تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی در طلوع کمبریج بر طبق اصول آموزشی روز و با برنامه‌های از قبل پیش بینی شده بین استاد و مدیریت آموزشی است. اگر در یک سازمان یاشرکتی استخدام شدید و English Speaking مکالمه زبان انگلیسی شرط اصلی کار کردن شما در این شرکت است. بدین منظور ریس شما ممکن است از شما یک ارائه یا promotion بخواهد تا بتواند تسلط شما به زبان انگلیسی را چک کند. برای اینکه شما بتوانید بطور مدون به مطالعه دوره آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی بپردازید و به درستی یاد بگیرید، پیشنهاد میکنم علاوه بر مطالعه پست‌های آموزشی سایت طلوع کمبریج، در کلاس‌های تدریس خصوصی مکالمه تجاری انگلیسی طلوع کمبریج شرکت کنید. تا اساتید با تجربه نیتیو ما بتوانند در کوتاه‌ترین زمان مهارت مکالمه انگلیسی شما را به نتیجه مطلوب‌تان برسانند.

در مدت زمان کوتاه حداقل روزانه 15 دقیقه از زمان پرمشغله خود را صرف مطالعه انگلیسی تجاری کنید، سه نکته را فراموش نکنید.

تصور کنیم شما در حال گذراندن دوره‌ی تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج هستید یا اینکه مایلید خودتان به تنهایی انگلیسی را در خانه بخوانید. مطمین باشید این نکات در تقویت مکالمه تجاری زبان انگلیسی شما بسیار تاثیرگذار است:

روزنامه انگلیسی زبان بخوانید و به وب سایت‌های تجاری سر بزنید

اگر در کشوری مثل ایران ما زندگی می‌کنید که انگلیسی به عنوان زبان دوم است، حتما روزنامه‌های انگلیسی زبان در کیوسک‌های روزنامه موجود است. شما می‌توانید با خرید تنها یک روزنامه در هفته، بخش اقتصادی business news section آن مراجعه کنید. با خواندن، مرور لغات و توجه به ساختار جملات، به راحتی می‌توانید مهارت writing خود را تقویت نمایید. افزایش دایره لغات تجاری و آشنایی با عبارات تخصصی بازار کمک زیادی به یادگیری مکالمه تجاری انگلیسی شما خواهد کرد. با هایلایت کردن عبارات دو کلمه‌ای یا بیشتر در متون اخبار اقتصادی و یادداشت برداری در دفتر یادداشت یا فوت نوت، سرعت بیشتری در به خاطر سپردن عبارات تخصصی تجاری خواهید داشت. مرور مطالب سایت‌های تجاری نیز به همین روال است.

از مزایای خواندن اخبار تجاری، جذابیت موضوعات تجاری، چون مرتبط با شغل شماست. دوم اینکه می‌توانید نگاهی کلی به اخبار مد، هنر، موسیقی و سینما نیز داشته باشید.

برنامه‌های تلویزیونی انگلیسی و فیلم سینمایی نگاه کنید

برنامه‌های تلویزیونی انگلیسی و فیلم سینمایی نگاه کنید اما ترجیحا موضوعات تجاری و بازار جزء الویت‌های اصلی شما باشد. هر چند جز راحتترین شیوه‌های یادگیری دیدن فیلم است. اما یکی از بهترین روشها برای بهبود listening و شنیداری شما است. تماشای فیلم و برنامه‌های انگلیسی کمک زیادی می‌کند تا مکالمه‌ی زبان انگلیسی مخصوصا slangs یا مکالمات غیر رسمی نیز تقویت شود.

البته فراموش نکنید فیلم‌های مستند تجاری یا سرگرمی را می‌توانید خریداری یا دانلود کنید. اما سعی کنید زیرنویس داشته باشند تا بتوانید بصورت self study یاد بگیرید.

اخبار اقتصادی را در تلویزیون دنبال کنید

اخبار اقتصادی مهمترین و اصلی ترین شیوه برای یادگیری مکالمه تجاری انگلیسی است. در دوره های تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی در طلوع کمبریج همواره یکی از اصلی ترین پیشنهادات اساتید ما به زبان آموزان است. با این روش شما مستقیما به متون شنیداری دسترسی دارید. با توجه به اینکه اخبار را بطور روزانه بخاطر شغلتان پیگیری می‌کنید، معادل انگلیسی آن را بطور روزانه در اخبار اقتصادی انگلیسی می‌شنوید. با این روش ذهن شما بطور خودکار اخبار زبان فارسی را با انگلیسی آن خبر تطبیق می‌دهد. شنیدن اخبار اقتصادی باز هم کمک به تقویت مهارت شنیداری شما خواهد کرد. شما اگر یکی از سه روش پیشنهادی بالا را روزانه تنها 15 دقیقه انجام دهید، مطمینا بعد از یک ماه تغییر چشمگیری در میزان آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی خود خواهید دید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    احسان

    این اخبار و روزنامه به انگلیسی رو کجا میشه تهیه کرد؟
    توی کلاس تدریس خصوصیتون ارائه میدید؟ یا توی همین سایت هستن؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش تفاوت Ms Mrs Miss و Mr در انگلیسیتفاوت Ms Mrs Miss و Mr در انگلیسیمکالمه تجاریتدریس اصطلاحات بانکی در زبان انگلیسیاصطلاحات بانکی در زبان انگلیسیمکالمه تجاری