تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران

درباره تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران

تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران توسط چه کسی مدیریت می‌شود؟ اگر دوست دارید بیشتر درباره آداب و معاشرت فرانسوی‌ها یا  لغات و عبارات پرکاربرد فرانسوی و ده‌ها مطلب آموزشی بیشتر بدانید با ما در طلوع کمبریج تماس بگیرید.

تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران

تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران چه اهدافی را دنبال می‌کند؟ قبل از پاسخ به این سئوال بهتر است چند جمله‌ای در مورد این زبان بدانیم.

از آنجاییکه در فرهنگ فرانسوی‌ها، خصوصیاتی مانند، ادبیات کلامی افراد، میزان تسلط فرد به زبان‌های خارجه به خصوص زبان فرانسه، هوش و ذکاوت، دیسپلین و رفتار متناسب با فرهنگ فرانسوی را جزء دارایی‌های فردی می‌دانند. لذا شخصی که قصد دارد کسب و کارش را با فرانسوی زبانان دنیا آغاز کند، باید بداند که اولین و ضروری‌ترین نیاز فراگیری زبان فرانسه است.

تدریس خصوصی فرانسه طلوع کمبریج در شمال تهران

تدریس خصوصی فرانسه طلوع کمبریج در شمال تهران تحت نظارت مدیریت آموزشی بدین قرار است:

جلسه اول رایگان برای تعیین سطح صورت می‌گیرد تا معرفی منابع آموزشی، روش و تکنیک‌های تدریس و …. بطور مفصل توضیح داده شود.
بر اساس سطح زبان آموز برای یک دوره 35 جلسه‌ای قرارداد بسته می‌شود. در صورت عدم رضایت زبان آموز استاد جایگزین انتخاب خواهد شد. پیگیری مدیریت خانم مریم میردار و همکاران در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام می شود.  زیرا اعتقاد داریم نتیجه درست مهم ترین تبلیغ برای ماست. در صورت نیاز جلسات فوق العاده برقرار می‌شود. این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی بنظر می‌رسد. عدم پیشرفت زبان آموز توسط مشاورین بررسی می‌شود تا رضایت او بطور کامل برآورده شود.

تدریس خصوصی فرانسه طلوع کمبریج در شمال تهران توسط مدرسین باتجربه و حتی نیتیو انجام می‌شود. به عنوان مثال اساتید مکالمات گردآوری شده در کتب آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته مکالمه زبان فرانسه را به صورت تعاملی با زبان‌آموزان تمرین می‌کنند. مثلا با نمایش فایل‌های تصویری و یا ارایه تصاویری از اشخاص معروف (بازیگران، ورزشکاران و چهره‌های محبوب کارتونی و …) به بهبود گفتار زبان آموز کمک می‌کنند. بنابراین، مراحل بعدی مکالمات را بسوی علایق، سلایق و … زبان آموزان سوق می‌دهند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه طلوع کمبریج شامل همه گروه‌های سنی به خصوص، نوجوانان، دانشجویان و بزرگسالان همچنین، متقاضیان شرکت‌کننده در دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه می‌باشد. اساتید در این دوره‌ها نکات خاصی را مد نظر قرار می‌دهند. استاد در آموزش فرانسه، در ابتدا با توجه به سطح دانش فرانسه فرد، پیش از شروع کلاس کتاب‌های مکالمه زبان فرانسه با سطح کیفی استاندارد و کاربردی را به زبان‌آموز معرفی می‌کند.

تدریس خصوصی زبان فرانسه تضمینی در شمال تهران را با ما در طلوع کمبریج همراه باشید تا بتوانید در روند آموزش خود پیشرفت چشمگیری داشته باشید. پس فرصت را از دست ندهید و با شمارهای موجود در سایت تماس بگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس مکالمه زبان فرانسهتدریس مکالمه زبان فرانسهمکالمه فرانسهبرگزاری کلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهرانکلاس خصوصی مکالمه فرانسه در شمال تهرانمکالمه فرانسه, مکالمه فرانسه مقدماتی