تدریس خصوصی زبان

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی زبان

دوره تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان در طلوع کمبریج چگونه است؟ دارای چه بخش‌هایی است؟ هدف هر بخش چیست؟ کلیه پرسش‌های تدریس خصوصی زبان را در پست امروز بخوانید.


 تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان دوم در همه محافل علمی و فرهنگی در ایران و سراسر دنیا بسیار رایج و مرسوم است. زبان آموزان با دسترسی به منابع آموزشی، مراکز آموزش زبان دوم، وب سایت‌های آموزش زبان‌های خارجی و شبکه های اجتماعی و مجازی همچنین ابزارهای به روز آموزش مثل اپلیکیش‌های آموزشی به یادگیری زبان دوم مثل زبان انگلیسی، فرانسه و … می‌پردازند. ما در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج با هدف ارائه خدمات تدریس خصوصی زبان و برگزاری کلاس‌های خصوصی در منزل و محل کار زبان آموز؛ خدمات آموزشی مفیدی به زبان آموزان عرضه می‌کنیم.


تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی همواره برای مشتاقان به یادگیری زبان انگلیسی فرصت ایده آلی را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان در کمترین زمان بالاترین راندمان را از یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند. در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج در حیطه تدریس زبان در بخش انگلیسی به مباحث مکالمه، گرامر و درک مطلب پرداخته شده و کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی متناسب با نیاز زبان آموزان برگزار می‌شود. در دوره‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی موارد زیر آموزش داده می‌شود.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی بر سه بخش مکالمه مقدماتی، تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته، تدریس خصوصی مکالمه تجاری انگلیسی، و در نهایت تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر را شامل می‌شود. در هر بخش مباحث آموزشی مختص آن بخش ارایه می‌شود. مثلا مکالمه تجاری پیرامون موضوعاتی مثل مکالمه تجاری در دفتر کار، مکالمات تجاری دیر رسیدن بر سر کار و …که در سایت قابل دسترسی هستند. تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در سفر درباره مکالمات و عبارات کاربردی مورد نیاز یک توریست در خارج از کشور است. موضوعاتی مثل مکالمه در ایستگاه قطار، رستوران، فرودگاه، گمرک و … . در ادامه نحوه‌ی تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در این لینک توضیح داده می‌شود.

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی را در بخش‌های پیشین تحت عنوان آموزش گرامر زبان انگلیسی بررسی کردیم و به مباحثی چون کاربرد و اهمیت گرامر زبان انگلیسی پرداخته شد. در این راستا به یکی از مشکلات عمده زبان آموزان اشاره می‌کنم که مکررا به مدرسین خود در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی ابراز می‌کنند. نوشتن یا writing مساله اساسی در این زمینه است. به همین دلیل تصمیم دارم برای حل مشکل نوشتن در زبان انگلیسی به ارتباط آن با بهبود گرامر زبان انگلیسی بپردازم. قبل از اشاره به ارائه راهکارهای کاربردی در این خصوص، یادآوری می‌کنم اساتید در دوره‌های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی به این نکات تاکید زیادی دارند.

تدریس خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی

تدریس خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی یکی از بخش‌های اصلی آموزشی است، که مطالب آموزشی آن بصورت آنلاین و رایگان در اختیار کاربران و زبان آموزان قرار می‌گیرد. امروز قرار است برای تقویت این مهارت درباره داستان خوانی صحبت کنیم. بهترین راه برای تقویت مهارت درک مطلب زبان انگلیسی خواندن داستان‌های انگلیسی سری Dolphin Readers برای کودکان و نوجوانان بخصوص و کتابهای steps to understanding در 3 سطح elementary ,intermediate ،advanced, و کتاب stories for reproduction در 3 سطح elementary ,intermediate ,advanced است. 2 مورد اخیر برای بزرگسال در حیطه تدریس خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی توصیه می‌شود.


تدریس خصوصی زبان فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسه متناسب با سن و میزان قابلیت و پشتکار زبان آموز متغیر است. واقعا یادگیری بهینه چگونه خواهد بود؟ فرانسویان در امر یادگیری زبان اصطلاح رایجی دارند: “زبان یعنی گوش”. آنها معتقدند که برای یادگیری و ارتقای سطح زبان دیگر، تقویت و توجه به مهارت شنیداری امری واجب است؛ این امر به نوبه خود مهارت گفتاری زبان آموز و دیگر مهارتها را نیز تقویت خواهد کرد. نحوه‌ی تدریس خصوصی زبان فرانسه در مرکز ما، متناسب با سن، استعداد، وقت و روحیه زبان آموز برنامه‌ریزی می‌شود.

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه پیرامون مکالمات در حیطه مقدماتی، پیشرفته، تجاری، و مکالمه فرانسه در سفر است. در هر بخش در سایت طلوع کمبریج آموزش مجزا و بطور رایگان ارائه می‌شود. شما می‌توانید با انجام تمرین‌ها و مرور توضیحات در حوزه تدریس خصوصی زبان فرانسه تا حدودی بخشی از مشکلات خود در یادگیری مکالمه فرانسه رفع نمایید. برای اینکه با اطمینان بیشتری زبان خود را ارتقا دهید پیشنهاد می‌کنم در دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه شرکت کنید.

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه در دو بخش مقدماتی و پیشرفته در سایت طلوع کمبریج برنامه‌ریزی شده است. افرادی که قصد دارند گرامر را در کنار مکالمه زبان فرانسه از پایه شروع کنند و متقاضیان آزمون‌های استاندارد هستند. می‌توانند در دوره تدریس خصوصی گرامر فرانسه در رده‌ی پیشرفته شرکت کنند.

تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

در زمینه تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه لازم هست از اهمیت یادگیری زبان فرانسه صحبت کنیم. نظر به اینکه زبان فرانسه به عنوان یکی از کاربردی‌ترین زبان‌های دنیاست. متقاضیان زیادی را به خود جذب می‌کند. به نظر می‌رسد، به دلیل فراگیر بودن زبان انگلیسی و قابل دسترس بودن آن یادگیری انگلیسی به مراتب از زبان فرانسه آسان‌تر است. از آنجاییکه، زبان فرانسه از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین، توجه ویژه به نحوه تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه در حیطه‌ کودکان و بزرگسالان از اهمیت بالایی برخوردار است.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    مهدی حاجیان

    توضیحات خوبی بود

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نحوه آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانانآموزش زبان انگلیسی برای نوجوانانآموزش زباننحوه‌ی آموزش زبان انگلیسی برای افراد مسنآموزش زبان انگلیسی برای افراد مسنآموزش زبان