تدریس خصوصی زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی زبان فرانسه

دوره تدریس خصوصی زبان فرانسه

اگر بدنبال تدریس خصوصی زبان فرانسه هستید تا مکالمه و گرامر را همزمان با کیفیت بالا با کمک استاد حرفه‌ای و native آموزش ببینید، در کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج شرکت کنید. کافیست تنها یک جلسه با مدیریت آموزشی و استاد مربوطه مشاوره داشته باشید، تا بیشتر با شیوه‌های آموزشی طلوع کمبریج آشنا شوید.


تدریس خصوصی زبان فرانسه

تدریس زبان فرانسه ، متناسب با سن و میزان قابلیت و پشتکار زبان آموز برنامه‌ریزی می‌شود. واقعا یادگیری بهینه چگونه خواهد بود؟ فرانسویان در امر یادگیری زبان اصطلاح رایجی دارند: “زبان یعنی گوش”. آنها معتقدند که برای یادگیری و ارتقای سطح زبان دیگر، تقویت و توجه به مهارت شنیداری امری واجب است؛ این امر به نوبه خود مهارت گفتاری زبان آموز و دیگر مهارتها را نیز تقویت خواهد کرد.

دوره‌های تدریس خصوصی زبان فرانسه را در کنار ما در طلوع کمبریج متفاوت آموزش ببینید. مدیریت آموزشی تمام کلاس‌های خصوصی را با کمک مشاور تحت نظارت دارد. پس در هر دوره بطور مشخص آزمون‌های مبنی بر کنترل و ارزیابی روش تدریس استاد و میزان یادگیری زبان آموز صورت می‌گیرد. شما با گذراندن یک دوره‌ی 35 جلسه‌ای، یک دوره از آموزش فرانسه طی می‌کنید. پس با گذراندن این دوره، تاثیر نظارت مدیریت آموزشی را بر میزان یادگیری و تسلط خود بر مکالمه فرانسه را بخوبی متوجه خواهید شد.


تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه پیرامون مکالمات در حیطه مقدماتی، پیشرفته، تجاری، و مکالمه فرانسه در سفر است. در هر بخش در سایت طلوع کمبریج آموزش مجزا و بطور رایگان ارائه می‌شود. شما می‌توانید با انجام تمرین‌ها و مرور توضیحات در حوزه تدریس خصوصی زبان فرانسه تا حدودی بخشی از مشکلات خود در یادگیری مکالمه فرانسه رفع نمایید. برای اینکه با اطمینان بیشتری زبان خود را ارتقا دهید پیشنهاد می‌کنم در دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه شرکت کنید.

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه

تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه در فرصتی را فراهم می‌آورد تا دانش زبان فرانسه خود را تقویت کنید. خلق و تولید نوشتار در زبان فرانسه نسبت به زبان‌های دیگر تفاوت عمده‌ای دارد. جذابیت و وزین بودن این زبان، یادگیری گرامر فرانسه را از دید عموم تا حدودی دشوار جلوه می‌دهد. بنابراین اساتید باتجربه در حیطه تدریس خصوصی گرامر زبان فرانسه تلاش می‌کنند تا با ارائه راهکارهای علمی و تجربی خود و با کمک متدهای آموزشی به‌روز، یادگیری را برای زبان‌آموزان فرانسه توام با تجربه‌ای لذت‌بخش فراهم نمایند

تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

برای تقویت تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه بهتر است متون با توجه به سطح زبان آموز انتخاب شوند و متونی در اختیارشان قرار بگیرد که تقریباً 80 درصد واژگان و دستور زبان به کار رفته در آن متون را بدانند. با این روش زبان آموزان قادر خواهند بود معنی و لغات و اصطلاحات جدید را به واسطه‌ی آن 80 درصد بیابند و مفهوم متن در سطح  مقدماتی یا متوسطه را درک کنند. همچنین باید توجه داشت که هر لغت در جمله معنای واقعی دارد و دانستن معنای لغت به تنهایی کمکی به ما نمی‌کند، پس بهتر است در تدریس خصوصی درک مطلب فرانسه به جای تمرکز بر روی لغت بیشتر به معنا و مفهوم جمله فکر کرد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    مهدی حاجیان

    دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش خصوصی زبان فرانسهآموزش خصوصی زبان فرانسهفرانسه