تدریس خصوصی زبان انگلیسی

دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی

امروزه تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از دغدغه‌های آموزش زبان در جامعه است. به دلیل کاربردی بودن یادگیری زبان انگلیسی در همه رده‌های سنی، یافتن کلاس با کیفیت و زود بازده، تلاش زیادی را از سوی زبان آموزان به همراه خواهد داشت. برای اینکه این مساله برای شما نگران کننده نباشد در گروه آموزشی طلوع کمبریج سعی بر آن شده تا با مدیریت متفاوت و حضور اساتید تراز اول در حیطه‌ی تدریس زبان، شرایط مساعد و رضایت بخشی را در تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای زبان آموزان فراهم نماییم. اگر دوست دارید با دوره‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مرکز طلوع کمبریج آشنا شوید متن امروز را مطالعه نمایید.


تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی همواره برای مشتاقان به یادگیری زبان انگلیسی فرصت ایده آلی را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان در کمترین زمان بالاترین راندمان را از یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند. در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج در حیطه تدریس زبان در بخش انگلیسی به مباحث مکالمه، گرامر و درک مطلب پرداخته شده و کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی متناسب با نیاز زبان آموزان برگزار می‌شود. دوره‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی موارد زیر آموزش داده می‌شود.


تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در سایت طلوع کمبریج بر سه بخش مکالمه مقدماتی، تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته، تدریس خصوصی مکالمه تجاری انگلیسی، و در نهایت تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر را شامل می‌شود. در هر بخش مباحث آموزشی مختص آن بخش ارایه می‌شود. مثلا مکالمه تجاری پیرامون موضوعاتی مثل مکالمه تجاری در دفتر کار، مکالمات تجاری دیر رسیدن بر سر کار و …که در سایت قابل دسترسی هستند. تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر درباره مکالمات و عبارات کاربردی مورد نیاز یک توریست در خارج از کشور است. موضوعاتی مثل مکالمه در ایستگاه قطار، رستوران، فرودگاه، گمرک و … . در ادامه نحوه‌ی تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در مرکز طلوع کمبریج توضیح داده می‌شود.

تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی را با دو موضوع، از دیدگاه متدولوژی شنیداری یا audio lingual و ابزار بازی بررسی می‌کنیم. در روش تدریس مقدماتی به دلیل پایه‌ای بودن این سطح اساتید منابع معتبر آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار داده و با ارایه طرح درس و برنامه ریزی آن با نظارت مدیریت طلوع کمبریج تدریس خصوصی مکالمه مقدماتی انگلیسی را آغاز می‌کنند.

تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی

تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی بیشتر مربوط به زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمونهای بین‌المللی است. افرادی که قصد دارند در دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی ما شرکت کنند و انگلیسی را بطور حرفه‌ای بیاموزند و بر speaking مسلط شوند. افرادی که قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی دارند. کسانی که تمایل دارند زبان انگلیسی را همچون زبان مادری صحبت کنند. تدریس خصوصی مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی را در کنار اساتید نیتیو ما بگذرانید و مکالمه انگلیسی را با آرامش و با تسلط فراگیرید.

تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی

تدریس خصوصی مکالمه تجاری زبان انگلیسی در طلوع کمبریج بر طبق اصول آموزشی روز و با برنامه‌های از قبل پیش بینی شده بین استاد و مدیریت آموزشی است. اگر در یک سازمان یا شرکتی استخدام شدید و English Speaking مکالمه زبان انگلیسی شرط اصلی کار کردن شما در این شرکت است. بدین منظور ریس شما ممکن است از شما یک ارائه یا promotion بخواهد تا بتواند تسلط شما به زبان انگلیسی را چک کند. برای اینکه شما بتوانید بطور مدون به مطالعه دوره آموزش مکالمه تجاری زبان انگلیسی بپردازید و به درستی یاد بگیرید، پیشنهاد میکنم علاوه بر مطالعه پست‌های آموزشی سایت طلوع کمبریج، در کلاس‌های تدریس خصوصی مکالمه تجاری انگلیسی طلوع کمبریج شرکت کنید. تا اساتید با تجربه نیتیو ما بتوانند در کوتاه‌ترین زمان مهارت مکالمه انگلیسی شما را به نتیجه مطلوب‌تان برسانند.

تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در سفر چیست؟ هر کسی برای انگلیسی خواندن و به کلاس‌های خصوصی رفتن، انگیزه و دلیل خاص خود را دارد. در کشور ما ایران خیلی از دانش آموزان، دانشجویان زبان دوم را یاد می‌گیرند تا بتوانند در درسها و تکالیف خود موفق‌تر باشند. چون دوست دارند برای تحقیقات درسی خود منابع خارجی را مطالعه کنند. برخی دیگر تنها برای سرگرمی و علاقمندی به یادگیری زبان‌های خارجی به دوره‌های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی وارد می‌شوند. برخی دیگر قصد شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دارند. اما دسته‌ای دیگر تنها برای یک هدف به دنبال گذراندن دوره های آموزش زبان انگلیسی هستند. آن هدف چیزی نیست، جزء علاقمندی به سفر و دیدن جاهای مختلف دنیا. بله مهمترین ابزار برای سفر به هر جای دنیا تسلط به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌ها است. این گروه آخر با انگیزه متفاوت‌تری، تمایل به شرکت در دوره های تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر  را دارند.


تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی را در بخش‌های پیشین تحت عنوان آموزش گرامر زبان انگلیسی بررسی کردیم و به مباحثی چون کاربرد و اهمیت گرامر زبان انگلیسی پرداخته شد. اما در این بخش قصد دارم از منظری دیگر به موضوع تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی بپردازم. در این راستا به یکی از مشکلات عمده زبان آموزان اشاره می‌کنم که مکررا به مدرسین خود در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی ابراز می‌کنند. نوشتن یا writing مساله اساسی در این زمینه است. به همین دلیل تصمیم دارم برای حل مشکل نوشتن در زبان انگلیسی به ارتباط آن با بهبود گرامر زبان انگلیسی بپردازم. قبل از اشاره به ارائه راهکارهای کاربردی در این خصوص، یادآوری می‌کنم اساتید در دوره‌های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی به این نکات که در ادامه مطرح می‌شود، تاکید زیادی دارند.

تدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی کار چندان سختی برای مدرسین در کلاس‌های خصوصی نیست. اما مدرس نباید نکته مهمی را فراموش کند، اینکه معمولا یادگیری گرامر زبان انگلیسی برای زبان آموزان به خصوص در دوره مقدماتی چندان رضایت بخش نیست. لذا تسلط کافی مدرس بر مبحث تدریس خصوصی گرامر انگلیسی قابل ارائه در هر جلسه، شیوه‌ی تدریس خلاقانه به همراه مصداق‌های مرتبط با درس، و روشهای ابداعی دیگر که هر استاد یا معلمی برای ارتقا کیفیت تدریس خصوصی گرامر مقدماتی زبان انگلیسی بدنبال آن است، بر کسی پوشیده نیست.

تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی در کلاس‌های آموزشی با معرفی و مرور بخش‌های اصلی و پایه گرامر زبان انگلیسی آغاز می‌شود. در این قسمت قصد دارم 5 بخش مهم و کاربردی گرامر در سطوح متوسطه و پیشرفته را مجددا مرور کنیم. تدریس خصوصی گرامر پیشرفته زبان انگلیسی معمولا مختص ترم‌های بالاتر آموزش انگلیسی است. زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمونهای استاندارد مثل تافل و آیلتس و دیگر آزمونها را دارند، شامل می‌شود. در قسمت پایین 5 مرحله مهم و کاربردی را که مدرسین در تدریس خصوصی گرامر پیشرفته انگلیسی بدان توجه می‌کنند را مرور می‌کنیم.


تدریس خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی

تدریس خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی یکی از بخش‌های اصلی آموزشی در مجموعه ما است، که مطالب آموزشی آن بصورت آنلاین و رایگان در اختیار کاربران و زبان آموزان قرار می‌گیرد. در این قسمت برای تقویت این مهارت درباره داستان‌ خوانی صحبت می‌کنیم. بهترین راه برای تقویت مهارت درک مطلب زبان انگلیسی خواندن داستان‌های انگلیسی سری Dolphin Readers برای کودکان و نوجوانان بخصوص و کتابهای steps to understanding در 3 سطح elementary ,intermediate ،advanced, و کتاب stories for reproduction در 3 سطح elementary ,intermediate ,advanced است. 2 مورد اخیر برای بزرگسال در حیطه تدریس خصوصی درک مطلب زبان انگلیسی توصیه می‌شود.

تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان انگلیسی درباره استراتژی‌های آموزش درک مطلب زبان انگلیسی می‌باشد که تاکنون در طلوع کمبریج بطور آنلاین ارائه شده است. در تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی انگلیسی، پیش آزمونی ارائه شده است. شما می‌توانید با پاسخ به این تست مهارت اولیه خود را در یادگیری درک مطلب و خواندن سنجش خواهید کرد. بعد از مرور ده دوره محتوای آموزشی در طلوع کمبریج میتوانید مجددا به تست مراجعه نموده و پاسخ خود در شروع آزمون را با پایان آزمون مقایسه نمایید.

تدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان انگلیسی

نحوه‌ی تدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان انگلیسی در مرکز ما مورد توجه اساتید با تجربه ما است. زبان آموزان متقاضی شرکت در آزمون‌های انگلیسی مثل تافل و آیلتس و غیره، دوره‌های تدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته انگلیسی شامل حال‌شان می‌شود. هر چند که در کلاسهای آموزشی زبان عمومی‌ general، آموزش درک مطلب زبان انگلیسی مورد اهمیت می‌باشد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (3 امتیاز دهی)
نمایش 3 دیدگاه
  • زبان آموز
    نیلوفر