تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک

کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک

تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک در مرکز خصوصی زبان طلوع کمبریج برای علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی برگزار می‌کند. عزیزانی که به دنبال تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران هستند، می‌توانند با ما تماس بگیرند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک

تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک فرصتی را فراهم می‌آورد تا بتوانیم خدمات متفاوت طلوع کمبریج را به شما ارائه نماییم. همانطور که می‌دانیم یادگیری انگلیسی یکی از دغدغه‌های همیشگی مردم در همه جای دنیا بخصوص کشورهای غیر انگلیسی زبان محسوب می‌شود. دسترسی به آخرین دستاوردهای دانش بشری، آشنایی با صحبت کردن به زبان‌های علمی معاصر جزء ضرورتهای یادگیری انگلیسی محسوب می‌شود. تهیه و تنظیم برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی برای همه سنین همواره توسط مراکز آموزشی زبان در ایران مورد توجه بوده.

 

در طلوع کمبریج قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی محاسبه می‌شود. شما می‌توانید با محاسبه مدت زمان آموزش خود در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

ما در مجموعه آموزش خصوصی طلوع کمبریج، کلاس های زبان تک نفره را با کیفیت بالا برگزار می‌کنیم. شما استاد مورد دلخواهتان را با کمک مشاورین زبده مجموعه، انتخاب می‌کنید. در اولین جلسه مدیر آموزشی یا یکی از مشاورین‌‌مان را به همراه استاد مربوطه ملاقات خواهید کرد. در این جلسه شما یک جلسه آموزشی را با نظارت مدیریت پشت سر می‌گذارید. نکته حائز اهمیت این است که زبان آموزان در 3 جلسه اول قادر خواهند بود تا دو استاد دیگر را ارزیابی کنند. زیرا در بیشتر موارد، علت این تغییرات برقراری عدم ارتباط بین فردی موثر بین استاد و زبان آموز می‌باشد.

در وب سایت طلوع کمبریج  آموزش انگلیسی و مباحث مکالمه زبان انگلیسی رایگان تدریس می‌شود. زبان آموزان عزیز می‌توانید علاوه بر شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، بطور رایگان از مباحث آموزشی وب سایت ما نیز بهره ببرند.

عملکرد تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک

عملکرد ما در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در ولنجک و دیگر نقاط شمال تهران مثل الهیه، نیاوران، پاسداران، زعفرانیه، دولت، کامرانیه، جردن و … در جهت رفاه حال زبان آموزان است. کلاسها در محل مورد نظر شما در منزل یا محل کار شما برقرار است. برای دسترسی سریعتر به کلاسها اساتید در منطقه شما اقامت دارند. 

بطور کلی در کلاسها بر روی 4 مهارت زبان کار می‌شود. مباحثی پیرامون درک مطلب واژگان در زبان انگلیسی، اصطلاحات کوتاه مکالمه انگلیسی، و گرامر و لیسنینگ بطور عملی و حرفه ای کار می‌شود. از آنجایی که مهارت شنیداری از اهمیت بسزایی برخوردار است تکنیک‌های مختلف تقویت listening بر اساس سطح زبان آموز، هدف یادگیری، میزان توانایی، مدرک نحصیلی و علاقه او، برنامه‌ریزی دقیقی صورت می‌گیرد. بنابراین از وسایل کمک آموزشی متنوعی برای این بخش استفاده می‌شود تا زبان آموز بدون احساس وظیفه و با اشتیاق زبان موردنظرش را یاد بگیرد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی ولنجک از طریق موسسه ما تضمینی است. زیرا با اساتید حرفه ای کار می‌کنیم و اساتید ما کاملا باتجربه و دلسوز هستند. ضمنا پکیج‌های آموزشی متفاوتی در دسترس شما قرار می‌دهیم. به عنوان مثال،برای افرادی که جلسه‌ای 120 هزار تومان تا 150 هزار تومان قرارداد ببندند یک جلسه کارگاه فیلم رایگان، یک جلسه free discussion یا speaking رایگان خواهیم داشت. که در طول دوره بر اساس زمانبندی مدیریت آموزشی برگزار می شود. درعین حال، برای این افراد پیگیری و امتحانات هم بشکل دقیق‌تر و گسترده‌تری خواهد بود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

قیمت قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتیقیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتیمکالمه پیشرفتهآموزش جملات انگلیسی در مصاحبه شغلی و تجاریجملات انگلیسی در مصاحبه شغلی و تجاریمکالمه پیشرفته