تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

آیا به دنبال تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل خود هستید؟ اساتید خانم در مرکز ما در امر آموزش زبان انگلیسی از تجربه بالایی برخوردارند. در سطوح مختلف بزرگسال و کودک بهترین مدرسین را برای تشکیل کلاس خصوصی به شما معرفی می‌کنیم.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط استاد خانم در منزل یکی از پیشنهادات ما در طلوع کمبریج است. ما به خانواده‌هایی که تاکید دارند استاد خانم به فرزندانشان درس دهد؛ این گزینه را به آنها پیشنهاد می‌دهیم. برخی از زبان آموزان خانم نیز تاکید دارند با استاد خانم در کلاس راحت‌تر هستند. کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی در طلوع کمبریج طبق نیاز زبان آموزان برنامه ریزی می‌شود.

تدریس خصوصی اساتید خانم در طلوع کمبریج

همانطور که قبلا اشاره شد، اساتید خانم در طلوع کمبریج، بر طبق آگهی و معرف به ما معرفی می‌شوند. مصاحبه شفاهی را پشت سر می گذارند. روال کار آموزشی و جذب زبان‌آموز بدین شکل است که در جلسه اول مشاور یا مدیر موسسه به منظور تصمیم‌گیری نهایی و بررسی جزئیات بیشتر امور، در کنار استاد و زبان‌آموز حضور دارند. در این روش نه تنها رضایت زبان‌آموز مورد سنجش مستقیم ما قرار می‌گیرد بلکه عملکرد اساتید محترم و نحوه‌ی تدریس شان نیز بازبینی خواهد شد. ضمنا سنجش کیفیت آموزشی کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در بیشتر موارد بطور متناوب توسط مدیریت مرکز با نظارت مستقیم انجام خواهد شد. جذب اساتید خانم یا آقا بستگی به میزان درخواست تدریس اساتید و تقاضای کلاس از سوی زبان آموز دارد. معمولا رده سنی کودکان تمایل به استاد خانم دارند. با توجه به تقاضای این گروه سنی، ممکن است در فصلی از سال مجبور به جذب بیشتر اساتید خانم باشیم.

تدریس خصوصی زبان در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی زبان در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش نوشتن زهرا به انگلیسینوشتن زهرا به انگلیسیآموزش زباننحوه آموزش زبان فرانسه برای بزرگسالانآموزش زبان فرانسه برای بزرگسالانآموزش زبان