تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

دوره تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

هر آنچه درباره تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه می‌خواهید بدانید را در این پست آموزشی خواهید یافت. در آموزش خصوصی درک مطلب فرانسه با ما همراه باشید تا مهارت شما در این زمینه تکمیل شود.


تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه

تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه را با دو یخش مقدماتی و پیشرفته در این یخش توضیح می‌دهیم. همانطور از نامشان پیداست، بخش مقدماتی شامل تمرین مهارت خواندن در سطوح پایه و basic است. در این سطح متون ساده با تعداد کمتر لغت و کلمات ساده‌تر و اصلی در زبان فرانسه سر و کار دارید. سطح پیشرفته را با بخش متوسطه شروع می‌کنیم و سپس مباحث پیشرفته که در آماده سازی آزمونهای استاندارد و ترم‌های بالاتر مکالمه نیز کاربرد دارد. در تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه در طلوع کمبریج کلیه کلاس‌های خصوصی با استاد نیتیو برگزار می‌شود.


تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه

مبحث تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی زبان فرانسه را بهتر است با خواندن متون آغاز کنید. برای اینکه در سطوح مقدماتی و beginners بتوانید متون فرانسه را بخوانید و به سئوالات آن پاسخ دهید. پیشنهاد می‌کنم ابتدا متن‌های زیر 200 کلمه را بخوانید. همانطور که در محتوای آموزشی تدریس درک مطلب زبان فرانسه توضیح داده شده، واژگان متن بهتر است ساده باشد تا زبان آموز سریعتر به مفهوم متن دست یابد. نمونه تمرین تدریس خصوصی درک مطلب مقدماتی فرانسه را بخوانید. و به سئوالات پاسخ دهید.


تدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته زبان فرانسه

همانطور که می‌دانید مکالمه و اسپیکینگ در زبان فرانسه بسیار متفاوت‌تر از زبان نوشتن آن است. زیرا در نوشتار فرانسه بسیاری از حروف نوشته می‌شوند اما خوانده نمی‌شوند. به همین دلیل خواندن کمی همت و تلاش بیشتری در زبان فرانسه می‌خواهد. مثلا کلمات مختلفی با آواهای یکسان داریم. تشخیص هر یک نیاز تمرین مداوم است.  اگر دوست دارید فرانسه را به راحتی بخوانید و کلمات را به درستی بشنوید و بنویسید مسلما تمرین بیشتری در مهارت خواندن و درک مطلب نسبت به دیگر زبان‌ها نیاز دارید. پس انواع تمرین‌های آموزشی در تدریس خصوصی درک مطلب پیشرفته فرانسه را در طلوع کمبریج مطالعه کنید.


تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه در طلوع کمبریج

دوره‌های تدریس خصوصی درک مطلب زبان فرانسه را می‌توانید در گروه آموزش خصوصی طلوع کمبریج در کنار اساتید حرفه‌ای داخلی و نیتیو ما تجربه کنید. شما با شرکت در کلاس‌های خصوصی ما با نحوه‌ی عملکرد در مدیریت آموزشی و اجرایی طلوع کمبریج آشنا می‌شوید. ما تفاوت عملکرد خود را از بازخورد نحوه تدریس و اجرای کلاس‌ها از زبان زبان آموزان خود شنیده‌ایم. زبان آموزان طلوع کمبریج همیشه از نحوه‌ی پیگیری مداوم مدیریت آموزشی بسیار راضی هستند. در اجرای کلاس‌ها هدف ما رضایت شماست.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (4 امتیاز دهی)
نمایش 4 دیدگاه
 • زبان آموز

  ممنونم ازتون

 • زبان آموز
  sara

  خسته نباشی

 • زبان آموز
  akram

  برای شهرستانم دارید؟

 • زبان آموز
  mitra

  فیتون بازارتون چنده؟

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره تدریس درک مطلب زبان فرانسه reading Frenchتدریس درک مطلب زبان فرانسهدرک مطلب فرانسه