تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

درباره تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران توسط مرکز آموزش خصوصی طلوع با مدیریت خانم میردار ارایه می‌شود. شما تنها با یک تماس با برنامه‌های آموزشی مرکز آشنا خواهید شد. پس فرصت را از دست ندهید و با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران مختص زبان آموزانی هست که در مناطق شمال تهران مثل پاسداران، ولنجک، قیطریه، فرمانیه، تجریش و دیگر نقاط منطقه یک ساکن هستند. هدف از راه اندازی آموزش خصوصی در منطقه های مختلف شهر، دسترسی سریع اساتید و زبان آموزان به محل تدریس است. معمولا کلاسها در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. با این روش اساتید و مدرسین ساکن این مناطق به راحتی می‌توانند در کلاس حضور یابند.

معمولا روش مشاوره بدین شکل است: قبل از جلسه رایگان یک مشاوره تلفنی خواهیم داشت تا استادی انتخاب شود که همه نیازها و خواسته‌های زبان آموز بر اساس هدف آموزش ( تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی– جنرال، تدریس خصوصی مکالمه تجاری، تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در سفر، برای پری آیلتس، آیلتس، تافل، تولیمو، EPT , MSRT…) به درستی در کوتاه‌ترین زمان با بالاترین کیفیت بر آورده شود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران توسط طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش خود آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی، شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

پس با ما تماس بگیرید تا با نحوه‌ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شمال تهران توسط گروه طلوع آشنا شوید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

معادل دود از کنده بلند میشه به زبان انگلیسیدود از کنده بلند میشه به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهمحتوای تدریس خصوصی زبان انگلیسی تضمینیتدریس خصوصی زبان انگلیسی تضمینیمکالمه پیشرفته