تدریس خصوصی آیلتس

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی آیلتس

دوره تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس یکی از بخش‌های مهم آموزش در طلوع کمبریج است. اساتید در این بخش تلاش نموده تا با بکار بردن شیوه موثر، تدریس این آزمون را پیاده نمایند. یکی از اساتید با تجربه طلوع کمبریج استاد جعفری در این زمینه به نکات کلی تدریس خصوصی آیلتس اشاره دارند.


تدریس خصوصی آیلتس

در حیطه تدریس خصوصی آیلتس مراکز زیادی مشغول به فعالیت هستند. در شرایط کنونی اهمیت آزمون آیلتس به شکل فزاینده‌ای در حال گسترش است و هدف اکثر زبان آموزان معطوف به شرکت در این امتحان و آماده سازی هر چه بهتر برای کسب حداکثر نمره است. با توجه به این اهمیت برنامه‌ای که برای رسیدن به این مهم ترتیب داده شده است بسیار جامع و کاربردی بوده و با توجه به تجاربی که در طول چندین سال تدریس این امتحان بدست آورده‌ایم برنامه مدونی را در مرکز خصوصی طلوع کمبریج ترتیب داده‌ایم که بتوانیم تمام نیازهای زبان آموز را در حیطه تدریس خصوصی آیلتس بطور کامل برطرف کنیم.

تدریس زبان عمومی در آیلتس

تدریس زبان عمومی، نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است ارتقای سطح عمومی زبان آموزان است که مسلما تاثیری مستقیم بر روی نمره نهایی زبان آموزان میگذارد. بدین منظور در ابتدای امر زبان عمومی بطور کاملا مفصل با زبان آموزان کار شده تا بتوانند به سطحی از زبان رسیده تا بتوانند از پس مکالمات روزمره بربیایند و در درک مطالب، صحت و درستی کلمات و گرامر مربوطه مشکلی را حس نکنند. این دوره حدودا 4 ماه به طول انجامیده و پس از آن زبان آموز قادر خواهد بود تا با اعتماد به نفس بیشتری به صحبت و نگارش بپردازد.

تدریس بخش به بخش آزمون آیلتس

تدریس بخش به یخش آزمون آیلتس پس از مرحله تدریس زبان عمومی یا جنرال است. پس از تسلط زبان آموز به مطالب ارائه شده در زبان عمومی نوبت به معرفی آزمون، بخش‌های مختلف آن، و ارائه تمرینات هر بخش می‌رسد. در این بخش در هر جلسه بخشی از آزمون معرفی شده و بر روی آن تمرینات لازمه انجام می‌گیرد. پس از شناخت کامل تمامی بخشها و رویکردهای هر بخش، زبان آموز می‌تواند با شناخت بیشتری درباره بخش های آزمون صحبت کرده و با تکنیک‌های مربوط به هر کدام آشنایی کامل را بدست بیاورد.

جمع بندی و آزمون نهایی از آیلتس

جمع بندی و آزمون نهایی، بخش پایانی در روند تدریس آیلتس است. در این مرحله مربوط به آماده سازی، و پرداختن به کل یک بخش است. بدین منظور در هر جلسه یک امتحان کلی هر مهارت مورد ارزیابی قرار گرفته و ایرادات و نواقص زبان آموز برطرف می‌شود. از آنجایی که مهارت‌های تولیدی مثل اسپیکینگ و رایتینگ مهارتهایی هستند که بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند، اعم تمرینات بر روی این بخشها انجام می‌گیرد تا ایرادات بطور کلی رفع گردد.

در انتهای راه زبان آموز میتواند با شناخت کاملی که نسبت به آزمون پیدا کرده به تستهای آزمایشی پرداخته تا هر چه بیشتر بتواند تمرکز خود را در روز آزمون افزایش داده و به حداکثر نمره دست یابد.


تدریس خصوصی آزمون آیلتس در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آزمون آیلتس در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش خود آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی، شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
  • زبان آموز
    آرمان

    توضیحات عالی بودن دستتون درد نکنه

  • زبان آموز
    sara

    چقدر خوب

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آزمون آیلتس چیستآیلتس چیستآزمون تخصصی IELTSمعرفی منابع آیلتسمنابع آیلتسآزمون تخصصی IELTS