تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران

محتوای تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران

تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران چگونه برگزار می‌شود؟ این کلاسها دارای چه ویژگی‌هایی است؟ امروز قرار است با آموزش خصوصی طلوع کمبریج بیشتر آشنا شوید. برای شرکت در کلاس‌های آیلتس با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران

تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران را مختص زبان آموزانی می‌دانیم که در این مناطق زندگی می‌کنند. قابل توجه زبان آموزان لازم به ذکر است:

کلاسهای آیلتس در طلوع کمبریج به شکل خصوصی در محل زبان آموز ( منزل، دفتر، شرکت) برگزار می‌شود.
جلسه اول رایگان برای تعیین سطح صورت می‌گیرد تا معرفی تدریس خصوصی آیلتس، روش و تکنیک های ….بطور مفصل توضیح داده شود.
برای یک دوره 35 جلسه‌ای قرارداد بسته می‌شود. شهریه به شکل اقساط دریافت می‌شود. نحوه پرداخت به شکل توافقی است. در صورت عدم رضایت زبان آموز استاد جایگزین انتخاب می‌شود. در این مورد بابت جلسات ( تا 3 جلسه) شهریه‌ای دریافت نمی‌شود.

تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران با پیگیری مدیریت و مشاورین در طول دوره کاملا دقیق و به شکل منظم انجام می‌شود. ما اعتقاد داریم نتیجه درست مهم‌ترین تبلیغ برای ماست. در صورت نیاز جلسات فوق‌العاده برقرار می‌شود. این جلسات اصولا جهت چک کردن زبان آموز و محک زدن او نیز معیار خوبی بنظر می‌رسد. عدم پیشرفت زبان آموز توسط مشاورین بررسی شده تا رضایت او بطور کامل برآورده شود.

شیوه تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران بدین شرح است: بشکل متناوب امتحان شفاهی یا کتبی توسط مدیریت آموزشی گرفته می‌شود. زیرا زبان آموزن بتوانند از روند پیشرفت خود آگاه شوند تا در کوتاهترین زمان برای اصلاح هر مشکل یا مهارتی اقدام شود.

بطور کلی روی 4 مهارت listening, reading, speaking و writing به شکل دلپذیر، عملی و حرفه‌ای کار می‌شود. از آنجایی که مهارت شنیداری آیلتس از اهمیت بسزایی برخوردار است تکنیک های مختلف تقویت listening بر اساس سطح زبان آموز، هدف از آموزش زبان، توانایی، مدرک تحصیلی و علاقه او، برنامه ریزی دقیقی صورت می‌گیرد. بنابراین از وسایل کمک آموزشی متنوعی برای این بخش استفاده می شود تا زبان آموز بدون احساس وظیفه و با اشتیاق زبان موردنظرش را یاد بگیرد.

با این تفاسیر تدریس از طریق مرکز آموزش خصوصی طلوع تضمینی است. زیرا با حضور اساتید حرفه‌ای باتجربه و دلسوز و نظارت دقیق مدیریت آموزشی آموزش را تضمینی ارائه می‌کنیم. برای افرادی که جلسه ای 120 هزار تومان تا 150 هزار تومان قرارداد ببندند یک جلسه کارگاه فیلم رایگان، یک جلسه free discussion یا speaking رایگان خواهیم داشت که در طول دوره بر اساس زمانبندی ما برگزار می شود. درعین حال، برای این افراد پیگیری و امتحانات هم بشکل دقیق تر و گسترده تری خواهد بود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است. قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تدریس آموزش مهارت‌های آزمون آیلتسآموزش مهارت‌های آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTSدرباره توصیه‌های روز امتحان آیلتستوصیه‌های روز امتحان آیلتسآزمون تخصصی IELTS