تدریس خصوصی آیلتس در تهران

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی آیلتس در تهران

دوره تدریس خصوصی آیلتس در تهران

تدریس خصوصی آیلتس در تهران را به همراه گروه آموزش خصوصی طلوع کمبریج تجربه کنید. در هر مرتبه و رده آموزشی هستید با هر سطح مهارت زبان تدریس آزمونهای تخصصی زبان را از دست ندهید.

تدریس خصوصی آیلتس در تهران طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آیلتس در تهران طلوع کمبریج را با این نکته شروع می‌کنم که برای گرفتن نمره حدنصاب آیلتس مطالعه جدی و انفجاری زبان اجتناب ناپذیر است. این مسئله را باید کاملا برای زبان آموز توضیح داد. اینکه آمادگی برای امتحان آیلتس مثل قدم زدن و در پارک و آسان گرفتن این امتحان نیست.  بنابراین نباید توقع داشته باشیم که نمره موردنظر را بتوانیم بگیریم. امید واهی به زبان آموزان ندهیم.

زبان آموزی که در سطح پایه است وعده نمره 6.5 را پس از 6 ماه ندهید. وعده‌های دروغین اثر بسیار منفی پایداری روی دواطلبین می‌گذارد. آنها عدم تلاش خود را به سختی و غیرممکن بودن تعمیم می‌دهند. یادمان باشد که بهترین استاد دنیا هم باشیم بطور نسبی فقط 70 درصد می‌توانیم به زبان آموز کمک کنیم.
شکی نیست که این 30 درصد اهمیت حیاتی دارد. ما ساده‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر را به داوطلبین پیشنهاد می‌دهیم اما در نهایت آنها هستند که باید مسیر را طی کند.

تدریس خصوصی آیلتس در تهران و تکنیک‌های آن

تدریس خصوصی آیلتس در تهران و تکنیک‌های آن به چه نکاتی تاکید دارند؟ نکته حائز اهمیت، بر روی نقاط ضعف زبان آموزان باید تمرکز کرد. امتحان آیلتس شامل 4 مهارتreading, speaking, listening  writing است. برای مثال اگر مشکل در رایتینگ آزمون آیلتس مشاهده شود بهتر است از پایه روی تمرین برای ساختن جملات ساده گرامری کار شود. با گرفتن یک تست نقاط ضعف زبان آموزان مشخص می‌شود.

تکنیک زمان سنجی

تکنیک زمان سنجی در آیلتس همه چیز است. پس از اینکه داوطلبین نوشتن با ساختار درست را یاد گرفتند باید از زمان سنج استفاده کنند و سرعت عمل آنها هر چه بالاتر رود. برای مثال در بخش خواندن، reading هر دفعه که تکلیف سخت‌تر می‌شود باید وقت بیشتری صرف کنند تا کم کم بتوانند در خواندن قوی‌تر عمل کنند. سه بخش در خواندن وجود دارد. به تدریج که داوطلب به سئوالات جواب می‌دهد سئوالات و متن‌های مربوطه مشکل‌تر می شوند. بجای 20 دقیقه وقت روی بخش اول، 15 دقیقه و 20 دقیقه روی متن دوم وقت بگذارید. سپس 25 دقیقه روی بخش سوم خواندن زمان گذاشته شود.

تکنیک‌های شنیداری

درباره تکنیک‌های شنیداری هیچ راه میانبری وجود ندارد. بلکه تعدادی روش وجود دارد که مهارت شنیداری داوطلبین را تقویت می کند. زبان آموزان می‌توانند به سئوالات جلوتر نگاه کنند. در طول یک دقیقه و 30 ثانیه زمانی در تمرین شنیداری وجود دارد. زبان آموزان باید یک نمای کلی از آنچه می شنوند ارائه دهند که عبارت از موضوع و کلمات کلیدی است. این مسئله به زبان آموزان کمک می‌کند که از قدرت پیش بینی خود استفاده کنند.

همچنین آنها باید به کلماتی که احتمال دارد که اشتباه شنیده شوند با دقت گوش کنند. برای مثال، جایی که روز، ماه، یا محل بکار می رود باید توجه شود. یا گوینده می‌گوید که ما چهارشنبه همدیگر را ملاقات نکردیم بلکه سه شنبه بوده. زبان آموزان باید دقت کنند که جواب درست را بگذارند. گاهی آنها حواسشان بوسیله اولین جوابی که اشتباه است پرت می‌شود و اشتباه جواب می‌دهند. پس کلا جواب درست را نادیده می‌گیرند.

تکنیک‌های اسپیکینگ

در بخش تکنیک‌های اسپیکینگ فقط آنچه که سئوال می‌شود و جواب دادن به آن سئوال کافی نیست. در بخش اول اسپیکینگ ضرورری است زبان آموزان تا آنجا که ممکن است اطلاعات کافی فراهم کنند.

Bad Example  Examiner: Where do you come from?
Student: Melbourne.

Good Example
Examiner: Where do you come from?
Student: Well, I originally come from Melbourne, Australia, which is the capital of the state of Victoria. It is home to a population of 3,000,000 citizens and is home to a number of well known sporting events.

پیرامون تدریس خصوصی آیلتس در تهران این نکته یادآوری می‌شود. حتی برای یک سئوال بسته مثل نمونه بالا باید به تفصیل صحبت کرد. تا آنجا که ممکن است در اسپیکینگ آزمون آیلتس پرحرف باشید تا ممتحن ما را متوقف کند.

Bad Example
Examiner: Do you have a part-time job?
Student: Nope.

Good Example
Examiner: Do you have a part-time job?
Student: No, but I used to help my uncle at his seafood restaurant during school holidays. It was quite busy and I used to have to show guests to their tables.

تکنیک تمرین مداوم

آخرین توصیه برای امتحان آیلتس اینست که زبان آموزان تا آنجا که می توانند تمرین کنند. تمرین زیاد و انجام تست‌های متفاوت بسیار مفید است. در عین حال، می‌تواند سبب خستگی بیش از حد زبان آموز شود. زبان آموزان باید درک عمیقی از نکات گرامری، اسپیکینگ و لیسنیگ با استفاده از مطالعه منابع بزرگی از رسانه های جمعی بدست آورند. نگاه کردن به اخبار کمک بزرگی به زبان آموزان می کند. آنها می‌توانند دسته بزرگی از لغات تخصصی در ارتباط با مطلب مورد نظر یاد بگیرند. ضمنا با لهجه‌های متفاوتی از مصاحبه شوندگان، مفسرین، خبرنگاران و سلبریتی‌ها آشنا شوند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای نمونه رایتینگ آزمون آیلتسنمونه رایتینگ آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTSمحتوای آموزش زبان انگلیسی آیلتسآموزش زبان انگلیسی آیلتسآزمون تخصصی IELTS