تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

محتوای تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی با مشاوره رایگان را در طلوع کمبریج با مدیریت خانم مریم میردار متفاوت‌تر امتحان کنید. شما با شرکت در جلسه اول رایگان آمادگی آزمون آیلتس بهترین کلاس آیلتس در تهران را خواهید یافت.

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

در حیطه تدریس خصوصی آیلتس تضمینی مراکز زیادی مشغول به فعالیت هستند. در شرایط کنونی اهمیت آزمون آیلتس به شکل فزاینده‌ای در حال گسترش است و هدف اکثر زبان آموزان معطوف به شرکت در این امتحان و آماده سازی هر چه بهتر برای کسب حداکثر نمره است.

با توجه به اهمیت آموزش زبان انگلیسی آیلتس برنامه‌ای که برای رسیدن به این مهم ترتیب داده شده است. بسیار جامع و کاربردی بوده و با توجه به تجاربی که در طول چندین سال تدریس این امتحان بدست آورده‌ایم برنامه مدونی را در مرکز خصوصی طلوع کمبریج ترتیب داده‌ایم. بتوانیم تمام نیازهای زبان آموز را در حیطه تدریس خصوصی آیلتس تضمینی بطور کامل برطرف نماییم.

تدریس خصوصی زبان عمومی آیلتس تضمینی

تدریس خصوصی زبان عمومی آیلتس تضمینی، نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است ارتقای سطح عمومی زبان آموزان است که مسلما تاثیری مستقیم بر روی نمره نهایی زبان آموزان می‌گذارد. بدین منظور در ابتدای امر زبان عمومی بطور کاملا مفصل با زبان آموزان کار شده تا بتوانند به سطحی از زبان رسیده تا بتوانند از پس مکالمات روزمره بربیایند و در درک مطالب، صحت و درستی کلمات و گرامر مربوطه مشکلی را حس نکنند. این دوره حدودا 4 ماه به طول انجامیده و پس از آن زبان آموز قادر خواهد بود تا با اعتماد به نفس بیشتری به صحبت و نگارش بپردازد.

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی بطور بخش به بخش

تدریس بخش به یخش آزمون آیلتس پس از مرحله تدریس زبان عمومی یا جنرال است. پس از تسلط زبان آموز به مطالب ارائه شده در زبان عمومی نوبت به معرفی آزمون، بخش‌های مختلف آن، و ارائه تمرینات هر بخش می‌رسد. در این بخش در هر جلسه بخشی از آزمون معرفی شده و بر روی آن تمرینات لازمه انجام می‌گیرد. پس از شناخت کامل تمامی بخشها و رویکردهای هر بخش، زبان آموز می‌تواند با شناخت بیشتری درباره بخش های آزمون صحبت کرده و با تکنیک‌های مربوط به هر کدام آشنایی کامل را بدست بیاورد.

جمع بندی و آزمون نهایی از آیلتس

جمع بندی و آزمون نهایی، بخش پایانی در روند تدریس آیلتس است. در این مرحله مربوط به آماده سازی، و پرداختن به کل یک بخش است. بدین منظور در هر جلسه یک امتحان کلی هر مهارت مورد ارزیابی قرار گرفته و ایرادات و نواقص زبان آموز برطرف می‌شود. از آنجایی که مهارت‌های تولیدی مثل نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس و نمونه رایتینگ آزمون آیلتس مهارتهایی هستند که بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرند، اعم تمرینات بر روی این بخشها انجام می‌گیرد تا ایرادات بطور کلی رفع گردد.

در انتهای راه زبان آموز می‌تواند با شناخت کاملی که نسبت به آزمون پیدا کرده به تستهای آزمایشی پرداخته تا هر چه بیشتر بتواند تمرکز خود را در روز آزمون افزایش داده و به حداکثر نمره دست یابد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0.5 (2 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای آموزش آیلتس در سعادت آبادآموزش آیلتس در سعادت آبادآزمون تخصصی IELTSمحتوای آموزش آیلتس در شمال تهرانآموزش آیلتس در شمال تهرانآزمون تخصصی IELTS