تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی

آزاده میردار
توسط

تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی

دوره تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی

تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی یکی از خدمات آموزش خصوصی زبان انگلیسی در مرکز ماست. شما با یک تماس تلفنی با مشاورین و مدیریت آموزشی ما می‌توانید از پیشنهادات آموزشی طلوع کمبریج مطلع شوید.

تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی

تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی این روزها مورد تقاضای مراجعین ما می‌باشد. در این خصوص مدیریت آموزشی طلوع کمبریج تلاش کرده است تا برنامه‌ای برای تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی را تدوین نماید تا کلاس‌هایی با این ویژگی و مورد دلخواه زبان آموزان در اختیار خانواده‌ها و زبان آموزان عزیز قرار گیرد.

از جمله ویژگی‌های این نوع کلاس‌ها تسلط speaking مدرس به زبان مادری خود یا انگلیسی است. این نوع کلاسها برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت دارند و زمان کمی برای گذراندن کلاس‌ها دارند مورد استقبال قرار می‌گیرد.

تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی در بین برخی از خانواده‌ها پرطرفدار است. مثلا افرادی که دوست دارند فرزندان‌شان از ابتدای مراحل یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با لهجه native آشنا شوند.

تدريس خصوصي زبان انگليسي در طلوع کمبریج

گروه آموزشی طلوع کمبریج تلاش می‌کند، با تکنیک و متد‌های به روز خود، یادگیری زبان را به طور ساده، عملی و بدون اغراق و تبلیغات غیر واقعی، به همراه اساتید برجسته و با تجربه به آموزش و راهنمایی زبان آموزان عزیز بپردازد.

کلاس‌ها به شکل خصوصی یا نیمه خصوصی توسط اساتید مجرب، با تجربه و در صورت نیاز با اساتید نیتیو ( native) در دوره‌های کوتاه مدت برگزار می‌شود.

جلسه اول رایگان است. استاد مشاور یا مدیر مجموعه به همراه استاد زبان مربوطه پس از مشاوره تلفنی بر اساس وقت آزاد زبان آموز با هماهنگی قبلی اجرا می‌شود.

پس از پایان جلسه اول زبان آموز تصمیم می‌گیرد با آن استاد ادامه دهد یا خیر. دلیل این فرصت فقط در صورت عدم برقراری ارتباط با استاد است که زبان آموز بتواند تجربه جلسه اول را با استاد دیگری هم در صورت لزوم داشته باشد. وگرنه همه اساتید ما از دانشگاه‌های معتبر با تجربه کافی در موسسات عمومی و خصوص متفاوت برای تدریس در زمینه مورد نظر بوده و کاملا مورد تایید ما هستند.

با توجه به تعیین سطح زبان آموز و ثبت نمره آن، هر 5 تا 10 جلسه مجددا مشاورین ما به کلاس مراجعه نموده و میزان سطح یادگیری زبان آموز مورد سنجش قرار می‌گیرد. هدف از انجام این پیگیری در امر آموزش شما این است که  اگر مشکلی در یادگیری ایجاد شد ما هم مطلع باشیم تا از طریق مشاوره با استاد زبان آموز مسیر یادگیری هموار و لذت بخشی را برای زبان آموزان فراهم کنیم.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (6 امتیاز دهی)
نمایش 6 دیدگاه
 • زبان آموز
  parvin

  چه عالی. خیلی کار جالبیه .میشه از این خانوم یه بیوگرافی بدیت؟

 • زبان آموز
  samira

  اینم تازگی ها انگار مد شده طرف از یه کشور دیگه میاد برای تدریس زبان مادریش.کار خوبی هم میکنه

 • زبان آموز
  akram

  چه جالب فقط اگه ایشون دو رگه باشه که لهجش فکر کنم خوب نباشه و قاط بزنه

 • زبان آموز
  sara

  چقدر عالی هم زبان دوم مدرس خوب میشه هم زبان دوم ما. ولی چقدر بده که فقط ما پول میدیم اون پول نمیده خخخخ

 • زبان آموز
  mitra

  تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط خانم native آمریکایی کار بسیار عالیه

 • زبان آموز
  elham

  من که عاشق این جمله ام “جلسه اول رایگان است. “اصلا حس اعتماد ایجاد میکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

موضوع آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی راهنماییآموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی راهنماییآموزش زباندرباره آموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دبیرستانآموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی دبیرستانآموزش زبان