تدریس خصوصی آنلاین مکالمه تجاری انگلیسی

آزاده میردار
توسط

تدریس خصوصی آنلاین مکالمه تجاری انگلیسی

تدریس خصوصی آنلاین مکالمه تجاری انگلیسی مختص چه کسانی است؟ اگر صاحب کسب و کار الکترونیکی یا هر نوع تجارت دیگر هستید، اگر بدنبال دستیابی به بازارهای خارجی و بین المللی هستید.

خلاصه اگر رشد بیزینس و تجارت خود را می‌خواهید، آموزش مکالمه تجاری انگلیسی را رها نکنید و بدنبال روش‌های یادگیری جدید در آموزش خصوصی زبان انگلیسی طلوع کمبریج باشید.

تدریس خصوصی آنلاین مکالمه تجاری انگلیسی

شیوه تدریس خصوصی آنلاین مکالمه تجاری انگلیسی بستگی به نوع بیزینس و کسب و کار شما دارد.

در هر موقعیتی که هستید بهتر است اهداف و خواسته‌های فردی یا گروه اقتصادی شما توسط مجموعه آموزشی ما نیازسنجی شود و بر آن اساس دیسکورس‌های آموزش تخصصی تجاری برای شما آماده و تدریس شود.

در مورد زبان جنرال شما از نگاهی دیگر به آن پرداخته می‌شود. استاد در کلاس‌ خصوصی آنلاین طلوع کمبریج علاوه بر آموزش تخصصی زبان به دانش عمومی زبان آموز نیز توجه ویژه دارد.

اساتید معمولا در این حیطه به نکات زیر تاکید می‌کنند:

  • در سطوح آموزشی متوسطه و پیشرفته گوش کردن به فایلهای آموزشی مکالمه روزمره و دیدن فیلم‌های کوتاه آموزشی تاثیر مثبتی در یادگیری مکالمه تجاری شما دارد.
  • مقالات خارجی اقتصادی را بخوانید حتی اگر بخش زیادی از این مقالات را بطور کامل متوجه نمی‌شوید. مرور و آشنایی با کلمات تخصصی هدف ثانویه از این نوع مطالعه است. زیرا در قدم اول شما مهارت درک مطلب خواندن و واژگان خود را بهبود می‌بخشید.
  • گوش کردن به اخبار اقتصادی به زبان انگلیسی مهارت شنیداری و آشنایی با عبارات و کلمات تجاری را تقویت می‌کند.
  • راهها و روش‌های زیادی وجود دارد که اساتید ما در طلوع کمبریج به منظور موفقیت شما در کلاس به کار می‌برند تا شما با انگیزه، میل و رغبت بیشتری مکالمه تجاری را فراگیرید.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی تجاریمکالمه تجاریمعرفی کسب و کار خود به انگلیسیمکالمه تجاری