تدریس آزمونهای تخصصی زبان

آزاده میردار
توسط

تدریس آزمونهای تخصصی زبان

دوره تدریس آزمونهای تخصصی زبان English Lg Test

تدریس آزمونهای تخصصی زبان در طلوع کمبریج فرصت مناسب برای داوطلبان فراهم می‌کند تا در کلاسهای آموزش خصوصی شرکت کنند و مهارت خود را در موفقیت و کسب امتیاز بالاتر در آزمون‌های تخصصی زبان انگلیسی مورد سنجش قرار دهند. تدریس اساتید آزمون‌های تخصصی زبان طلوع کمبریج را با شرکت خود در دوره‌های آموزشی تجربه کنید.


تدریس آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی

تدریس آزمونهای تخصصی زبان انگلیسی به منظور آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون‌های استاندارد است. آزمون‌های تخصصی استاندارد مثل آزمون تخصصی آیلتس IELTS، آزمون تخصصی تافل TOEFL، آزمون  ام اس آر تی MSRT، آزمون جی آر ای GRE و آزمون تخصصی تولیمو TOLIMO  است. در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، دوره‌های خصوصی آماده سازی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون‌های تخصصی زبان انگلیسی برگزار می‌شود. در ادامه برخی از آزمون‌های مرکز معرفی و توضیح داده می‌شود.


تدریس آزمون تخصصی آیلتس

تدریس آزمون تخصصی آیلتس International English Language Testing System برای کمک به موفقیت زبان آموزان در آزمون تافل انجام می‌شود. آزمون تخصصی آیلتس با هدف ارزیابی میزان آمادگی متقاضیان در جهت ادامه، فراگیری مهارتهای تخصصی و یا کار و اقامت در کشورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. بیشتر موسسات آموزشی بین‌المللی، مدرک آیلتس را به عنوان پیش شرط پذیرش دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اعلام کرده‌ند. آزمون آیلتس از سوی سازمان‌های معتبر مرکز آیلتس استرالیا، دانشگاه کمبریج، بریتیش کنسول طراحی می‌شود. این آزمون توسط نمایندگی‌ها در بیش از 270 مرکز در کشور‌های مختلف جهان برگزار می‌شود. سالیانه حدود 5/1 میلیون نفر در آزمون تخصصی آیلتس شرکت می‌کنند. تدریس آزمون آیلتس در طلوع کمبریج توسط اساتید انجام می‌شود.


تدریس آزمون تخصصی تافل

تدریس آزمون تخصصی تافل با هدف تقویت مهارتهای زبانی زبان آموزان صورت می‌گیرد. میزان توانایی فرد در بکارگیری از زبان انگلیسی و درک وی از زبان در سطوح دانشگاهی مورد سنجش قرار می‌دهد. آزمون تافل مجموعه‌ای از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی ( خواندن، گوش کردن، صحبت کردن و نوشتن ) در دروس دانشگاهی را ارزیابی‌ می‌کند. بیش از 30 میلیون نفر از سراسر جهان در آزمون تافل شرکت می‌کنند. شرکت‌کنندگان با شرکت در این آزمون میزان مهارت انگلیسی خود را می‌سنجند. میانگین سطح مهارت زبان انگلیسی در تدریس آزمون تافل بین دو سطح متوسطه و پیشرفته است.


تدریس آزمون تخصصی ام اس آر تی

تدریس آزمون تخصصی MSRT، آزمونی برای سنجش دانش زبان انگلیسی دانشجویان شرکت کننده در مقطع دکتری می باشد. نمره قبولی در این آزمون برای سنجش زبان انگلیسی متقاضیان است که توسط دانشگاه های داخلی و خارجی پذیرش خواهد شد. افراد شرکت کننده در آزمون MSRT از همه‌ی‌ رشته‌ها هستند. اما به نظر می‌رسد در ایران رشته‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی و پزشکی جز اکثریت متقاضیان هستند. یکی از مزیت‌های این آزمون در ایران، عدم محدودیت شرکت در آزمون ام اس آر تی است. بدین معنا که شرکت‌‌کنندگان می‌توانند به دفعات امتحان دهند تا اینکه بتوانند نمره ایده آل خود را کسب نمایند. لازم به ذکر است، نمره پذیرش در آزمون MSRT در رشته های دکتری داخل ایران از 50 به بالاست. برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور 40 به بالاست. تدریس آزمون تخصصی ام اس آر تی در طلوع کمبریج با اساتید حرفه‌ای ارایه می‌شود.


تدریس آزمون تخصصی جی آر ای

تدریس آزمون تخصصی جی آر ای، Graduate Records Examinationجی آر ای  یک آزمون استاندارد است. هدف این GRE سنجش توانایی‌ها و معلومات فارغ التحصیلان است. افرادی که قصد دارند برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا پذیرش بگیرند باید در این آزمون شرکت کنند. شرکت در آزمون GRE اختصاص به متقاضیان شرکت‌کننده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا است. آزمون GRE تنها به عنوان یک آزمون زبان نمی‌تواند مطرح شود زیرا این آزمون مانند تافل یا آیلتس تنها مهارت های زبان انگلیسی سنجیده نمی‌شود بلکه مانند یک آزمون منطق است. آزمون GRE طوری طراحی شده است که آیتم‌هایی مثل معدل، موقعیت جغرافیایی افراد، و دیگر گزینه‌هایی زبانی را که در آیلتس و تافل شاهدش نیستیم را می‌سنجد. آزمون GRE نسبت به دیگر آزمون‌ها سخت‌تر است‌ برای دریافت کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر آمریکا نیاز به نمره بالاتری نسبت به TOEFL و IELTS دارد.


تدریس آزمون تخصصی تولیمو

تدریس آزمون تخصصی تولیمو TOLIMO، تولیمو آزمونی استاندارد است. هدف آن سنجش دانش زبان متقاضیان و داوطلبان ازمون است. TOLIMOمخفف عبارت:(the Test of Language by the Iranian Measurement Organizations) به معنی آزمون زبان سازمان سنجش ایران است. آزمون تولیمو در ایران توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود. بیشترین متقاضی آزمون TOLIMO داوطلبان مقطع دکتری است. زیرا آنها با معرفی نمره آزمون تولیمو خود میزان دانش زبان انگلیسی خود را به دانشگاه مربوطه جهت پذیرش در آنجا اعلام می‌نمایند. تدریس آزمون تخصصی تولیمو در طلوع کمبریج برگزار می‌شود. 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    اکرم

    ممنون از توضیحات

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش آزمونهای تخصصی زبان انگلیسیآزمونهای تخصصی زبانآزمون تخصصی زبانآموزش نگارش انگیزه نامه sopنگارش انگیزه نامه sopآزمون تخصصی زبان