تاریخ برگزاری آزمون آیلتس بهمن 98

آزاده میردار
توسط

تاریخ برگزاری آزمون آیلتس بهمن 98

تاریخ برگزاری آزمون آیلتس بهمن 98 را با معرفی روز برگزاری و نام شهر بطور مجزا مطالعه نمایید. در صورت تمایل به شرکت در آزمون می‌توانید در سایت‌های رسمی کشور اقدام به ثبت نام نمایید. لینک ثبت نام در ادامه معرفی شده است.

تاریخ برگزاری آزمون آیلتس بهمن 98

تاریخ برگزاری آزمون آیلتس بهمن 98 توسط مراکز رسمی اعلام و در دسترس متقاضیان نیز قرار دارد. مرکز زبان پروشات، عصر دین و دانش، ایرسافام و دیگر مراکز آماده، متقاضیان می‌توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

در مرکز پروشات در 24 بهمن ماه 98 در دو بخش آکادمیک و جنرال در شهر تهران برگزار می‌شود. در حال حاضر داوطلبین می‌توانند در این مرکز ثبت نام نمایند.

طبق جدول آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش، آزمون در دو بخش آکادمیک و جنرال روز 12 بهمن در تهران، فرصت ثبت نام و شرکت در آزمون وجود دارد.

در 19 بهمن ماه سال جاری تنها آیلتس آکادمیک و 24 بهمن جنرال در تهران توسط همین مرکز برگزار می‌شود. اما در شهر مشهد عصر دین و دانش در دو بخش آکادمیک و جنرال نیز در تاریخ 24 بهمن ماه آزمون برگزار می‌کند.

مرکز برگزارکننده ایرسافام در تاریخ 3 و 12 بهمن در تهران به ترتیب آیلتس جنرال و اکادمیک برگزار کرده اما در تاریخ 12 بهمن سال جاری در شهرهای تبریز، اهواز، کرمان آزمون همزمان برگزار می‌شود. همچنین در 19 بهمن در تهران و مشهد تنها آیلتس آکادمیک برگزار خواهد شد. در 24 بهمن ماه همزمان در تهران، اصفهان، شیراز و مشهد نیز در هر دو بخش برای ثبت نام متقاضیان باز است. اطلاعات فوق را می‌توانید با جزییات بیشتر دسترسی به لینک ثبت نام را در این بخش ببینید: ثبت نام آزمون آیلتس در سایت آفرینش

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

12 موضوع سئوال اسپیکینگ آیلتسآزمون تخصصی IELTSتمرین مکالمه مقدماتی آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS