بهترین کلاس آیلتس در تهران

آزاده میردار
توسط

بهترین کلاس آیلتس در تهران

ویژگی‌های بهترین کلاس آیلتس در تهران

بهترین کلاس آیلتس در تهران دارای چه ویژگی‌هایی است؟ ما در آموزش خصوصی طلوع کمبریج تلاش داریم تا کلاس‌های آمادگی آزمون‌های تخصصی زبان به خصوص آیلتس را با بالاترین کیفیت، با کمک اساتید با تجربه؛ برگزار نماییم. بهترین کلاس آیلتس در تهران را در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج تجربه کنید.


بهترین کلاس آیلتس در تهران کجاست؟

واقعا بهترین کلاس آیلتس در تهران کجاست؟ با توجه به اهمیت آزمون آیلتس و همچنین افزایش قیمت تدریجی این آزمون، بسیاری از زبان آموزان این نیاز را در خود می‌بینند که برای کسب نمره مورد نظر خود و یا حتی بالاتر از آن به کلاس‌های آمادگی آزمون رجوع کنند. کلاس‌های آمادگی آیلتس در طلوع کمبریج در حالت کلی صرفا با هدف آمادگی آزمون ielts تشکیل می‌شوند در دو سطح دسته‌بندی می‌شوند:

1. کلاس‌های مقدماتی آیلتس Pre-IELTS

2. کلاسهای مهارت‌های آیلتس IELTS Skills

 

در کلاس‌های مقدماتی آیلتس Pre-IELTS طلوع کمبریج چه می‌گذرد؟

کلاس‌های مقدماتی آیلتس Pre-IELTS طلوع کمبریج به چه مواردی می‌پردازند؟ آزمون آیلتس در حالت کلی مستقیما به دانش زبان عمومی داوطلبین بستگی دارد. لذا اکیدا توصیه می‌شود که داوطلبین در ابتدا در کلاس‌های مقدماتی آیلتس شرکت کنند. این کلاسها مشتمل بر این بخش‌ها است:

 • افزایش سطح لغوی ( که مساله حیاتی در آزمون است )،
 •  افزایش مهارت دانش ساختاری زبان آموز
 •  انجام تمرینات طولانی برای افزایش مهارت درک مطلب

در دوره‌های آیلتس طلوع کمبریج تقویت مهارتهای بالا در چارچوب آیلتس آموزش داده شده و زبان آموز در حین افزایش سطح دانش خود می‌توانند سطح مهارتی خود را نیز در این آزمون بهبود دهند.

 

بعد از کسب مهارت‌های مرتبط با آزمون، نوبت به چالش کشیدن این مهارت‌ها در قالب امتحان میباشد. به طوری که تمام دانش‌ فرا گرفته شده در کلاس‌های گذشته در طلوع کمبریج باید در قالب رایتینگ و یا اسپیکینگ نمود پیدا کنند. کلاسهایی که بهترین آماده سازی را برای زبان آموزان فراهم کرده‌اند می‌توانند با بهره‌وری از افزایش مهارتهای ایجاد شده در زبان آموزان بالاترین نمره‌ای را که در توان دارند بدست بیاورند. در اینگونه کلاس‌ها که برای آماده سازی آزمون برگزار می‌شود زبان آموزان در ابتدا با فرمت امتحان آشنا می‌شوند و سپس ایرادات آنها که عمدتا مربوط به مهارت‌های گفتاری و نوشتاری است مرتفع می‌گردد.

تفاوت اصلی در کیفیت کلاسها هم عمدتا به ایجاد شرایطی برای مورد فوق باز می‌گردد. زبان آموز در کلاسهای آمادگی آیلتس طلوع کمبریج می‌تواند ضعف‌های خود را با استفاده از راهنمایی‌های مدرس خود شناخته و سپس با جملات و عبارات و یا حتی کلمات جدید آنها را بازگویی کند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (2 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
 • زبان آموز
  sara

  سلام خیلی ممنون از توضیحاتتون میشه چندتا ملاک از یک کلاس های زبان انگلیسی خوب رو بگید؟

 • زبان آموز
  mitra

  سسلام ممنون از این کلاسهای خوبی که برای ما میگذارید.امیدوارم که موفق باشید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ویژگی آیلتس تضمینیآیلتس تضمینیآزمون تخصصی IELTSآموزش نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتسنمونه اسپیکینگ آزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTS