بهترین معلم خصوصی آیلتس

آزاده میردار
توسط

بهترین معلم خصوصی آیلتس

ویژگی بهترین معلم خصوصی آیلتس

بهترین معلم خصوصی آیلتس کیست؟ این روزها متقاضیان ایلتس به دنبال کسب نمره بالا از این آزمون هستند. آنها تمایل دارند بهترین معلم خصوصی آیلتس را انتخاب کنند تا در آزمون موفق شوند. در ادامه چند ویژگی عمده یک معلم IELTS خوب را برای شما توضیح می‌دهم.

بهترین معلم خصوصی آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟

واقعا بهترین معلم خصوصی آیلتس چه ویژگی ‌هایی دارد؟ اکثر زبان آموزان، خوب یا بد بودن استاد آیلتس خود را بر اساس شخصیت یا روش یادگیری زبان ارزیابی می کنند. مهمترین خصوصیت یک مدرس آیلتس خوب، برقراری تعادل از نظر زمان برای صحبت کردن و زمان گوش کردن است. در واقع، زبان آموز باید فرصت تمرین کردن و صحبت کردن نیز داشته باشد ضمنا بتواند از مهارت‌های نوشتن، خواندن و گوش کردن هم بهره‌مند شود.

شناخت نقاط ضعف و قوت زبان آموز

شناخت نقاط قوت و ضعف زبان آموز یکی از نکاتی است که یک معلم خصوصی آیلتس بدان توجه می‌کند. یک معلم خصوصی خوب کمک می‌کند شما نقاط ضعف و قوت خود را درک کنید و شما را تشویق می‌کند تا در خلال همه‌ی مشکلات به یادگیری ادامه دهید. تقریبا همه زبان آموزان احساس می‌کنند در دو بخش آیلتس ضعیف‌تر از بخش‌های دیگر هستند. وظیفه استاد خصوصی آیلتس این است که آنها را کشف و سپس برای بهبود آنها برنامه‌ریزی کند.

توجه به ویژگی‌های شخصیتی زبان آموز و ایجاد انگیزه

توجه به ویژگی‌های شخصیتی زبان آموز و ایجاد انگیزه یکی دیگر از فعالیتهای یک معلم خصوصی ایلتس در کلاس است. مدرس کسی است که هم ذهن و هم قلب زبان آموز، به شکل برابر در طول آموزش کنترل می‌کند. زبان آموز در طول دوره ممکن است بارها و بارها ناامید، سرخورده و از ادامه مسیر پشیمان شود. استرس و فشار ielts به خودی خود هم کم نیست. فقط یک مدرس با تجربه می تواند با ایجاد انگیزه و امید با استفاده از تجربه خود با آرامش و اطمینان ناشی از واقع بینی در کنار زبان آموز باقی مانده و به او برای ادامه مسیر یادگیری یاری رساند.

انتخاب متد آموزشی متناسب با نیاز زبان آموز

انتخاب متد آموزشی متناسب با نیاز زبان آموز یکی دیگر از وظایف یک معلم آیلتس است. در مورد بکار بردن متدولوژی استاد آیلتس باید کاملا صادق باشد. گاهی یک روش استاندارد و کاربردی که امتحانش را سالها پس داده است در مورد یک زبان آموز خاص ممکن است جواب ندهد یا ممکن است از حوصله، توان یا وقت زبان آموز خارج باشد. یک مدرس کارکشته بدون تعصب، مقاومت، بحث و مجادله که اصولا سبب دلسردی و بی انگیزگی زبان آموز می‌شود، با سرعت عمل با استفاده از نبوغ و تجربه خود روش دیگری به کار گیرد. و حتما زبان آموز را دلیل این تغییر مطلع کند تا سبب هیچ نگرانی و عدم اعتماد زبان آموز نشود. متقاعد کردن زبان آموز برای تغییر متد آموزشی با توجه به نیاز او، هنر یک مدرس حرفه ای است.

امتحان گرفتن از زبان آموز

معلم با تجربه IELTS باید با گرفتن امتحان‌های دوره‌ای به زبان آموز اعتماد و اطمینان کافی از روند پیشرفتش دهد. نباید فراموش کرد که اصولا این زبان آموزان فشار زمانی زیادی دارند. با گرفتن امتحان‌های دوره‌ای ( هر 5 جلسه یا 10 جلسه یک بار بر اساس نیاز زبان آموز ) احساس آرامش کافی و اطمینان نسبی از قبولی در امتحان و درست بودن مسیر یادگیری به زبان آموزان می‌دهد.  در این بین، مدرس مربوطه هم متوجه می‌شود که با این روش به نتیجه می‌رسند یا باید به سرعت متد یا مواد آموزشی جدیدی اضافه یا به حذف قبلی‌ها بپردازند.

تدریس خصوصی آزمون آیلتس در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی آزمون آیلتس در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (4 امتیاز دهی)
نمایش 5 دیدگاه
 • زبان آموز
  parvin

  عالی بود ممنون

 • زبان آموز
  samira

  با این توضیحالت عالی که شما دادیت باید حداقل چند جلسه بیایی و بریم تا از نظر روانشناسی و استعداد و …..بررسی بشیم تا مدرس مناسب با شخصیت ما پیدابشه و بعد شروع به یاد گیری زبان کرد؟چنین امکاناتی رو شما دارید؟

  • زبان آموز

   شما از یک تا سه جلسه اول حق تغییر استاد دارید. اولین جلسه رایگان. مابقی جلسات محاسبه می‌شود

 • زبان آموز
  mitra

  سلام خیلی خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم .بعضی از پستهاش واقعا فوق العاده است.من که لذت بردم

 • زبان آموز
  elham

  سلام خانومی میشه یه بیوگرافی از استادهاتون و مقام هایی که دارن بزارید تا با آگاهی بیشتر بتونیم تصمیم بگیریم

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره‌های آموزش آیلتس طلوع کمبریجآموزش آیلتسآزمون تخصصی IELTSدوره آیلتس خصوصیآیلتس خصوصیآزمون تخصصی IELTS