بهترین روش یادگیری آیلتس

آزاده میردار
توسط

بهترین روش یادگیری آیلتس

محتوای بهترین روش یادگیری آیلتس

بهترین روش یادگیری آیلتس چیست؟ آیا به دنبال این روش هستید که قبل از شرکت در دوره‌ خصوصی آیلتس با بهترین روش یادگیری آیلتس آشنا شوید؟ پس پست امروز را بخوانید و به پیشنهادات گروه آموزش طلوع کمبریج توجه نمایید.

بهترین روش یادگیری آیلتس در طلوع کمبریج

بهترین روش یادگیری آیلتس در طلوع کمبریج را با معرفی بخش‌های مختلف آن، انواع سئوالات آزمون آیلتس و غیره… شروع می‌کنیم: در این زمینه کتاب‎های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به بخش منابع آیلتس مراجعه کنید.

اول اینکه اگر شما می‌خواهید انگلیسی عمومی خودتان را تقویت کنید، ابتدا باید روی گرامر کار کنید. تعداد زیادی از مردم می‌گویند که گرامر و کلمات آکادمیک در زندگی روزمره و واقعی اهمیتی ندارد اما واقعیت اینست که اینها در روانی و درستی زبان شما تاثیر بسزایی دارند، در واقع، هسته اصلی زبان هستند و کمک می‌کنند تا راجع به هر چیزی صحبت کنید. وقتی گرامر نمی‌دانید ساختن جملاتی با ساختارهای جدید مشکل است. برای درست صحبت کردن و جلوگیری از من من کردن گرامر بسیار کارساز است. بهتر است بطور کارآمد نوشتن را تمرین کنید و عبارات پیچیده را به راحتی بخوانید.

دوم، از برنامه‌های آموزشی استفاده کنید تا واژگان را یاد بگیرید. اینها به تقویت و افزایش دامنه لغات شما کمک شایانی می‌کنند. البته تا می‌توانید در موضوعات مختلف کتاب بخوانید اگر معنی را نمی‌دانید در گوگل پیدا کنید. یکی از کتابهای فوق العاده Active reading در سطوح مختلف است…که البته بستگی به نمره آیلتس شما دارد که چند جلد آن را بخوانید. نمونه تمرین از بخشهایی از این کتاب را در قسمت آموزش درک مطلب زبان انگلیسی بخوانید.

سوم، تا حدودی صحبت کردن و رایتینگ (نوشتن) به تلاش یکسان نیاز دارد اما صحبت کردن برای اکثر مردم سختر است و تمرین بیشتری نیاز دارد. سایت‌هایی وجود دارند که شما می‌توانید با مردم بومی هر زبانی صحبت کنید. می‌توانید با سرچ کردن از گوگل پیدا کنید. برای رایتینگ اگر زیاد کتاب می‌خوانید خلاصه‌شان کنید. پس از مدتی به راحتی پیشرفت می‌کنید.

بالاخره، تست آیلتس کمی ساده‌تر از تافل است. شما باید زیاد تمرین کنید. روزی که امتحان کتبی دارید (listening, writing, reading) خوب بخوابید. مطمئن باشید که انرژی خوبی دارید. کربوهیدرات یا چیزهایی که قند خوب و طبیعی دارند مثل خرما، کشمش و غذای کامل پروتئین بخورید.
روز جلسه شفاهی پرحرف باشید و در عین حال، آرامش خودتان را حفظ کنید.

فراموش نکنید زیاد تمرین کنید
موفق باشید


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

محتوای بهترین منابع آیلتسبهترین منابع آیلتسآزمون تخصصی IELTSمحتوای کارگاه آیلتسکارگاه آیلتسآزمون تخصصی IELTS