بذله‌گو به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

بذله‌گو به زبان انگلیسی

بذله‌گو به زبان انگلیسی از سری درس‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی است. در طلوع کمبریج با شرکت در کلاس‌های خصوصی انگلیسی را آسان و با لذت فراگیرید. مدیریت آموزشی با نظارت در کلاس‌های خصوصی روند آموزش و کیفیت را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

معادل بذله‌گو به زبان انگلیسی

معادل بذله‌گو به زبان انگلیسی چه معادلی دارد؟ در اصطلاح فوق العاده شوخ در انگلیسی معادل زیادی درباره شوخی و شوخی کردن ارایه کردیم. یکی از این مفاهیم کلمه بذله گو بود. بذله گو را می‌توان به توانایی نوشتن و گفتن چیزهای سرگرم کننده معنی کرد. یا able to say or write clever and amusing things . در ادامه معنی کلمه به همراه مثالی از آن را با ترجمه مطالعه نمایید.

witty
بذله‌گو، شوخ

Someone who is witty combines humor with intelligence. A witty observation is funny but also sophisticated. You need to be smart to understand a witty person’s jokes.


شخصی که شوخ است مزاح را با هوش ترکیب می‌کند. یک مکالمه با مزاح جالب و پیچیده است. شما باید باهوش باشید تا جک‌های شخص شوخ را بفهمید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

داستان عذرخواهی صادقانه مردی در انگلیسیمکالمه پیشرفتهصحبت درباره یک دوست در انگلیسیمکالمه پیشرفته