انتخاب نزدیکترین تاریخ امتحان تافل

آزاده میردار
توسط

انتخاب نزدیکترین تاریخ امتحان تافل

انتخاب نزدیکترین تاریخ امتحان تافل از جمله چهارمین قدم در استراتژی‌های موفقیت آمیز در آزمون تافل است. در پست‌های قبلی مطالعه کردیم که برای موفقیت باید ابتدا با ساختار تافل آشنا شویم. قدم دوم، چرا باید نمره مورد دلخواه خود را هدفگذاری کنیم. سومین گام در نظر گرفتن زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافل بود. اما امروز نیز قدم چهارم، انتخاب نزدیکترین تاریخ امتحان است.

انتخاب نزدیکترین تاریخ امتحان تافل

چرا باید نزدیکترین تاریخ را برای امتحان دادن انتخاب کنیم؟ Choose an Early Test Date در بیان ساده می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

نزدیکترین تاریخ امتحان شما را قادر می‌سازد تا نمره‌های تافل سریع‌تر به دانشکده مورد نظر برسد. نمره‌ی تافل شما از زمان ثبت‌نام تا 13 روز پس از امتحان به شکل اتوماتیک از طریق ایمیل به دانشکده‌ای که انتخاب کرده‌اید، می‌رسد.

با وجود این، آدرس و موقعیت دانشکده شما تعیین کننده مدت زمانی است که قرار است نمره تست به آنجا برسد. دانشکده‌های آمریکا معمولا نمرات تافل را در عرض 20 تا 30 روز پس از تاریخ امتحان دریافت می‌‌کنند.

بنابراین، اگر شما برای دانشکده‌ای در آمریکا اقدام می‌کنید سعی کنید مدرک تافل خود را تا 6 هفته قبل از مهلت درخواست کالج خود بفرستید. اگر شما برای مدرسه‌های خارج آمریکا اقدام کردید، مدرک تافل خود را 10 هفته قبل از مهلت مقرر بفرستید.

امیدوارم این درس‌ها توانسته باشد اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار داده باشد. برای مطالعه بیشتر: هدفگذاری نمره در آزمون تافل

سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

زمان کافی برای آماده سازی آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFLچه وقت امتحان تافل بدهیم؟آزمون تخصصی TOEFL