امتحان آیلتس

آزاده میردار
توسط

امتحان آیلتس

دوره امتحان آیلتس

امتحان آیلتس به عنوان آزمون استانداردی است با هدف سنجش دانش زبان انگلیسی  افرادی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند، به کار مشغول شوند یا به آن کشورها مهاجرت کنند.

برگزاری امتحان آیلتس

برگزاری امتحان آیلتس با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا می‌باشد. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار مهارت عمده زبان انگلیسی Writing,Reading,Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بسیاری از دانشگاه‌ها در کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان IELTS را به رسمیت می‌شناسند.

جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک آیلتس ضروری است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان در امتحان IELTS به طیف وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ تعیین شده. نمرهٔ کلی امتحان با معدل‌گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌شود. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بطور جداگانه ذکر می‌گردد.

امتیازبندی امتحان آیلتس از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای این امتحان وجود ندارد. ولی معمولا سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب در نظر گرفته می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد امتحان آیلتس با حداقل سطح ۷ مورد پذیرش‌شان است.

تدریس خصوصی امتحان آیلتس در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آیلتس آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی آیلتس برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (8 امتیاز دهی)
نمایش 9 دیدگاه
 • زبان آموز
  علی

  توضیح کوتاه و مختصر خیلی خیلی خوبی بود

 • زبان آموز
  samira

  خوشم اومد.ممنون

 • زبان آموز
  sara

  امتحان آیلتس با آزمون آیلتس فرق دارن؟

 • زبان آموز
  akram

  توی اهوازم برگزار میشه؟

 • زبان آموز
  mitra

  تدریس خصوصی این آزمون چه میزان ساعتی هست؟

 • زبان آموز
  afsaneh

  ما سه نفریم اگه بخوایم یه استاد خصوصی بگیریم هزینش چقدر میشه و طی چند ساعت نیاز به تدریس هست؟

 • زبان آموز
  elham

  تدریس توی تهران فقط؟اصفهان شعبه ندارید؟

  • زبان آموز

   تدریس در تهران بصورت حضوری برگزار میشه. اما در صورت تمایل اساتیدمان بصورت انلاین هم اموزش می دهند

 • زبان آموز
  parvin

  ممنون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش آزمون آیلتسآزمون آیلتسآزمون تخصصی IELTSدوره‌های آموزش آیلتس طلوع کمبریجآموزش آیلتسآزمون تخصصی IELTS