افزایش دامنه لغات در امتحان تافل

آزاده میردار
توسط

افزایش دامنه لغات در امتحان تافل

آموزش افزایش دامنه لغات در امتحان تافل


افزایش دامنه لغات در امتحان تافل چه تاثیری دارد؟ Improve Your Vocabulary پیغامی مهم از سوی مدرسین تافل. در جلسه پیش درباره وضعیت شما قبل از امتحان صحبت کردیم. در جلسات قبل‌تر نیز به مواردی زیادی اشاره شده است. پس قبل از هر کار درس امروز را بخوانید. در صورت رفع اشکال با ما تماس بگیرید. اساتید ما آماده خدمات دهی در کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج هستند.

افزایش دامنه لغات در امتحان تافل

افزایش دامنه لغات در امتحان تافل دهمین راهکار در استراتژی‌های موفقیت آمیز در آزمون تافل است. شناخت واژگان در یادگیری زبان نقش بسزایی دارد. نحوه به ذهن سپردن واژگان انگلیسی با زبان فارسی متفاوت است. شناخت درست ار ریشه کلمات، پیشوندها و پسوندها حایز اهمیت است. زیرا آشنایی با اجزای واژه راحتتر می‌توان به معنی و مفهوم آن پی برد.

افزایش دامنه لغات در تافل چرا اهمیت دارد؟ برای اینکه از عهده امتحان تافل به خوبی بربیاید، باید دانش کلمات انگلیسی قوی داشته باشید. وقتی زیاد کلمه بدانید، خواندن متن راحت‌تر است. به آسانی متون شنیداری را متوجه می‌شوید. با یادگیری لغات بیشتر ابزار موثری برای نوشتن یا صحبت کردن خواهید داشت. بطور خلاصه می‌توان گفت در مهارت اسپیکینگ و رایتینگ کارآمدتر خواهید بود.

از آنجاییکه تافل یک امتحان آکادمیک است، باید به کلمات آکادمیک در سطح پیشرفته مسلط باشید. پس از همین الان برای آمادگی در امتحان تافل تلاش کنید. بهتر است مطالعه و دوره کتاب‌های لغت تافل را شروع کنید. زیرا انتخاب درستی دارید. البته کتابهای GRE vocabulary را نیز فراموش نکنید.

در نهایت، بهترین روش برای مطالعه لغات استفاده از فلش کارت است. فلش کارتها می‌توانند از نوع نرم‌افزاری باشد. این ابزار کلمات مشکل را با تکرار زیاد
به شما آموزش می‌دهد.

Anki یک نرم‌افزار فلش کارت است. آنکی یک کلمه ژاپنی به معنای به‌ خاطر سپردن است. Anki از الگوریتم اصلاح شده استفاده می‌کند. این برنامه اجازه می‌دهد کارت‌ها اولویت‌بندی شوند و بر اساس آن اولویت نشان داده شوند. 

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است. 

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

استفاده از منابع تافل معتبرآزمون تخصصی TOEFLتمرین پرسش‌های چند گزینه‌ای در آزمون تافلآزمون تخصصی TOEFL