اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسی

آموزش اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسی

آیا اصطلاح دخالت نکن به زبان انگلیسی را در مکالمات خود به درستی بکار می‌برید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است، خواندن این پست را ادامه ندهید. اما اگر به دانسته‌های خود در این زمینه شک دارید و مایلید نکات بیشتری در مورد معادل عبارت دخالت نکن به انگلیسی بیاموزید؛ با ما همراه باشید. در صورتی که نظر جدیدی درباره این نوع اصطلاحات در زبان انگلیسی دارید در انتهای صفحه برای ما بنویسید.


 دخالت نکن به زبان انگلیسی

دخالت نکن به زبان انگلیسی، تا حالا شده از خود بپرسید چرا می‌خواهید کلمات و اصطلاحات در مکالمات روزمره خیابانی یا slangs را فراگیرید. حتما می‌پرسید معادل دخالت نکن چه ارتباطی با اصطلاحات slangs دارد.

برای اینکه مکالمه انگلیسی روان و جذابی داشته باشید، از اصطلاحات جذاب و کاربردی در کلام خود استفاده کنید. زیرا رضایت شما از مکالمه انگلیسی خود به مراتب بیشتر از قبل می‌شود. دقیقا هدف گروه آموزشی طلوع کمبریج همین نکته است. ما می‌دانیم که یادگیری زبان انگلیسی تقریبا قوانین ثابتی دارد. اما علت اینکه از شما می‌خواهیم همراه با ما انگلیسی را فرا گیرید.

برپایی دوره‌های آموزش خصوصی بر طبق نیازهای شما زبان آموزان تنظیم می‌شود. گاهی تنها یادگیری یک اصطلاح دو کلمه‌‌ای کمک زیادی به بهبود مکالمه انگلیسی شما می‌کند و با یادگیری آن جملات ساده و پرکاربردی را تولید خواهید کرد. هدف ما در طلوع کمبریج آموزش کاربردی و آسان زبان انگلیسی است. پس با یادگیری اصطلاح دخالت نکن به انگلیسی، مکالمه را متفاوت تر فراگیرید.


keep your nose out of my business.

تو زندگی من دخالت نکن


 Stay out of my personal life.                                  در زندگی خصوصی من دخالت نکن

در این عبارت ما بطور رسمی و مودبانه به فرد مقابل خود می‌گویید در زندگی شما دخالت نکن.


 اما در جمله زیر شما به طرف مقابل خود با زبان محاوره و اصطلاحا کوچه بازاری و slangs صحبت می‌کنید. فراموش نکنید در شرایط رسمی و محافل عمومی بهتر است این جمله را بکار نبرید.

keep your nose out of my business.

 مسائل شخصی من به شما ارتباطی ندارد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
نمایش 2 دیدگاه
  • زبان آموز
    afsaneh

    بلخره میشه کدوم؟؟؟”در زندگی من دخالت نکن”
    keep your nose out of my business.

    Stay out of my personal life.

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش دست به سر کردن به زبان انگلیسیدست به سر کردن به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهمعادل درگیر کردن به زبان انگلیسیدرگیر کردن به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفته